Jump to content
  • Kayıt Ol

Bokura wa Minna Shindeiru


Akuma_Blade

Önerilen İletiler

news_large_05_bokurawa.jpg

Kira (Massugu no Ikou, Patisserie Mon)'un Bokura wa Minna Shindeiru (We Are All Already Dead) Manga'sının Live Action dizi uyarlaması yapılacağı duyuruldu.

新連続ドラãƒ� 僕らã�¯ã�¿ã‚“ã�ªæ*»ã‚“ã�§ã�„る♪ 予告動画 2分 - YouTube

Manga'nın konusu kısaca şöyle: 5 erkek ve 3 bayan aynı odada ortaya çıkarlar. Odaya Tanrı girer ve hepsinin aynı gün içerisinde öldüğünü ama yeniden doğabilmeleri için bir test olarak onlardan kendi aralarında bir aşk oyunu kurgulamalarını ister. Ödülü kazanan sevdiği kişi ile yeniden doğabilecektir ama bu tuhaf romantik komediyi Tanrı'nın kendisi bizzat izleyeceği için duygularını yapmacıkmış gibi göstererek onu aldatabilme imkanları olmayacaktır.

Alan Shirahama (Yuan Ichinose rolünde), Alice Hirose (Rin Akatsuki rolünde), Honoka Miki (Akane Yoshino rolünde), Hiroyuki Onoue (Hiroshi Satō rolünde), Seira Kagami (Ariel Carter rolünde), Minako Tanaka (Kyōko Yamada rolünde), Tomohiro Kaku (Makoto Onodera rolünde), Sarara Tsukifune (Shizune Jōnouchi rolünde), Masahiro Kōmoto (Kenichi Yamagō rolünde), EXILE grubundan KENCHI (Daiki Takahashi rolünde) ve Kōji Tsujimoto (Tanrı) bu dizide yeralacak oyuncular.

Bokura wa Minna Shindeiru (We Are All Already Dead) Manga'sı 2010 yılında Shueisha'nın YOU! dergisinde tefrika edilmeye başlanmış, 10. ve son cilt geçen ay basılmıştı.

Serinin 2 Ocak'da yayına başlayacağı ve 50 bölüm süreceği açıklandı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

  • İleti 0
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

  • Akuma_Blade

    1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?