Jump to content
  • Kayıt Ol

Manga Tahmin

Kusogaki

Önerilen İletiler

o zaman atlıyorum :)

çoook tatlı bi manga kendileri, şiddetle tavsiye ederim ^^

(gugılda aratılmasın diye o kadar boyadım, yine başarılı olamadım bıraktım artık..)

YSyLLXx.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

modlar birleştirecek lakin uplamak için yeni mesaj atıyorum

niye cevap vermiyorsunuz :aglama1:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç emin değilim ama Horimiya??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hemen ipucu verelim, 2012 yılında Shounen Jump'ta yayınlanmaya başlamış, aşçılık ile ilgili bir manga olur kendileri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İpucundan yola çıkarak, Shokugeki no Soma diyorum. ^^'

14bqq2b.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi ni Shika Kikoenai.

Yeni soru gelsin...

Klasiklerden kolay bişey :D

6ewt.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ansatsu Kyoushitsu, Assassination Classroom ...

İsteyen sorabilir.

Sağolasın Adem. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hemen soralım.

nihayet gugılda çıkmayan manga buldum okuduklarımdan :011:

doraması da çekilmiş, bikaç sene önce bitmiş ender güzellikteki shoujo mangalardan olur kendisi. 2005te ödül almıştı bir de yanılmıyorsam.

JYS0tkz.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Valla çok uzun süre cevap gelmemiş, bari konu hortlatalım. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tahmin yürütüyorum: Favoriniz olan Bokura ga Ita olabilir mi acaba? Hoş, zaten bu vakitten sonra cevap hakkı sanırım başkasına geçmiştir artık.

:biyik gulme:

O yüzden hazır gelmişken, soralım tabii:

[bimgx=500]http://i.imgur.com/fpsm02a.jpg[/bimgx]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sekşi Komando!!!

tabii ben yine de onay bekleyeyim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Elbette doğru. Lütfen, beklemenin gereği bile yok. Buyur, sıra sende artık. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yukarda sorduğum sorunun cevabı sunadokei idi, merak eden olursa kenrar iliştirivermiş olayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilgilendirme için teşekkürler, böylece öğrenmiş olduk. Bu arada fake, senin soruya sanırım cevap gelmeyecek. Hoş, en uç soruyu sormuşsun yahu.

:D Gerçi, Google ya da başka birçok kaynak aracılığıyla rahat rahat öğreniliyor; ancak okumasam yazmazdım. Dün Ano Ko no Ie olduğunu öğrendikten ve oldukça kısa olduğunu öğrendikten sonra okudum, senin de söylediğin gibi gayet hoş ve tatlı bir manga. Yazarı Mikiko Kumazawa'nın başka eseri olmadığını öğrendiğim zaman şaşırdım doğrusu, neyse artık. Bu arada kesinlikle katılıyorum, değişim şart. Ufak bir şekilde olsa bile paylaşacağımız sayfa kısımlarını değiştirirsek daha rahat olur, yani tanınmayacak şekilde olması lazım bulunmaması için.

Devam edelim:

[bimgx=800]http://i.imgur.com/D64FfhY.png[/bimgx]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanırım artık biraz bilgi paylaşımı yapılsa iyi olur. Daha fazla bekletilmesin, zaten yine bilinmezse yarın akşam inşallah cevabı paylaşırım.

Bilgimiz şu: Eserin yazarı ve çizeri, çizimlerinden fark ettiğiniz gibi "Rose of Versailles" ve "Onii-sama e..." gibi daha birçok mükemmel esere imza atmış Riyoko Ikeda. Eserin anime aktarımı bulunmuyor, sadece mangası mevcut ve oldukça kısa bir manga.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız beş mesaj önceki o manyaklık nedir yahu? :011: Nasıl bir manga-anime yapmış bu Japonlar. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kudo, inan tahmin edemezsin. Bu Japonların tabiri caizse Sexy Commando ritüelleri. Komedi alanında çok başka bir yerleri var, Sexy Commando'nun yerini hiçbir şey dolduramaz. Gerçi, yine Cromartie biraz "modern" olsa bile onun yine çok başka bir yeri var; ancak Sexy Commando çok daha başka. Neyse, fazla konu dışı olmasın. Cevabı bekliyorum, bilgiler yukarıda. Zaten dediğim gibi bilinmezse, yarın paylaşırım cevabı inşallah.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claudine..! sanırım. Myanimelist'ten baktım. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Maalesef cevap gelmedi ve ben ipucu koymayı unuttum. O yüzden daha fazla bekletmeyelim isterseniz, cevap Real olacaktı.

Yeni soru:

3SoaZpC.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?