Jump to content
  • Kayıt Ol

Manga Tahmin

Kusogaki

Önerilen İletiler

hahaaa kare kano. (kareshi kanojo no jijou) sanırım ilk bitirdiğim manga oluyo :3

soracaklarımıza webtoon sayılıyo mu?

banane ben sorcam. (kendi çevirdiği seriden sormak için can atmak :011: )

Xt6YeEU.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamen de Gushi. :D Devamını merakla bekliyorum, eline sağlık.

bjO7rdb.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yine ipucu koymayı unuttum.

:qzirvede:

Neyse artık, cevap Seizon olacaktı.

Yeni soru:

260BK6z.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

İlk kez bu konuya girdim sanırım. :25550:

- Shokugeki no Souma.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O değilde Cloud'un sorusundaki resimde en son karedeki adam aynı Aizen'e benziyor. Cameo falan mı?:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seride çok fazla gönderme var. Ona da göndermişler. XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 yıldır benim favorilerim arasında yazıyor, her mesajımda profilde avatarın altına bakıp görebilirdiniz Chikan Otoko'yu. :D İyi de reklamını yaptım sanıyordum ama yanılmışım, okuyun okutun. :@:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız karıştırdın sen biraz. :D Fapnote, yani Onanie Master Kurosawa ile Chikan Otoko farklı seriler, mangakası aynı ama. İki seri de güzel ama Chikan Otoko'yu ben daha çok seviyorum, gerçekte yaşanmış bir hikayeyi anlatıyor ayrıca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla ben hiç hatırlamıyorum reklam falan. Șu ana kadar da hiç duymadım. İngilizce ismiyle duydum sanırım. O kadar. Neyse şimdi duymuş olduk. Sırf komedi gibi duruyor pek sanmam okuyacağımı. :P

Not: Suke senin mesaj icin yazmıştım. Son mesajında ben atarken yoktu. Pc başında olmadığımdan oluyor böyle. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok off-topic yaptık ama ben o kadar manga arasından 3 tanesinden birini Chikan Otoko olarak burada favorilerim arasına yazdıysam vardır bir sebebi. Komedi değil manganın türü bu arada, ama komedisi de iyidir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Off topigi boşver yahu. Daha dün diriltene kadar başlık 1 yıldır ölüydü zaten. Konunun konuyu açması iyidir. Komedi değil dedin, hmm. Not ettim o zaman. Komedi olsun tabii de yani amacı, ana konusu olmasını sevmem.

Al on topic, cevap Naruto mu? :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Yalnız karıştırdın sen biraz. :D Fapnote, yani Onanie Master Kurosawa ile Chikan Otoko farklı seriler, mangakası aynı ama. İki seri de güzel ama Chikan Otoko'yu ben daha çok seviyorum, gerçekte yaşanmış bir hikayeyi anlatıyor ayrıca.

Ben iyice yaşlandım ya :002:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyun oynayan ekibin bu kadar konuşmasına rağmen tahmin bile yürütmemiş olmasından yola çıkarak bilen olmayacağına karar verdim. Seri Grand Blue (ぐらんぶる) idi. Yeni soru sorabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Billy Bat.

Doğruluğundan eminim, sorabilirim heralde.

img000035.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İpucu: Gerçekte yaşamış bir müzisyenin hayatının bir kesiti kurgulanarak seride anlatılmaktadır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?