Jump to content
  • Kayıt Ol

Manga Çevirmenleri, Editörleri, Balon Temizleyicileri ve diğerleri :) yardımlarınıza ihtiyacım var!

zeynepgorguler

Önerilen İletiler

Merhaba sevgili manga çevirmeni, editörü ve mangaya gönül vermiş tüm arkadaşlar,

Ben Yıldız Teknik Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünde doktora tezi yazıyorum. Konum Türkiye'de web ortamında yapılan manga çevirileri ve bu çevirileri yapan çevirmenler, editörler, balon temizleyiciler ve diğerleri… yani sizler:)

Yaptığınız işi çok destekliyorum ve tez çalışmamda da bunu kanıtlamayı amaçlıyorum. Sizler gönüllü çevirmenler olarak harika bir iş yapıyorsunuz. Sizlerle çok tanışmak isterim. Türkiye'de bir çok manga sever sizin sayenizde manga okuma fırsatı buluyor. Sizlerle web üzerinden kısa söyleşiler yapmak istiyorum. Sizlerin görüşleri benim için çok önemli. Eğer bana yardım etmek isterseniz lütfen cevap yazın. Hazırladığım anket çok zamanınızı almayacak. Şimdiden çok teşekkür ederim. Umarım mailime geri dönersiniz. Sizlerin desteği olmadan bu tezi yazamam:)) Anketi ekte bulabilirsiniz arkadaşlar :) Lütfen cevaplayın arkadaşlar...

Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

Şimdiden çok teşekkür ederim...

İyi çalışmalar

Zeynep Görgüler

ANKET_manga.rar

ANKET_manga.rar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zeynepgorguler

2

• BuDu

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Anketi doldurup e-posta'nıza gönderdim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Marco merhaba,

Nasılsın? Beni hatırlıyorsundur:) doktora tezimi tamamlamak üzereyim. Hazırladığım anketi grubunuza tekrar göndermemiz mümkün mü? Belki anketi yanıtlamak isteyen başka arkadaşlar olabilir...

Bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim...

Çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?