Jump to content
  • Kayıt Ol

Sora no Otoshimono Final: Eternal My Master

WoLcRoW

Önerilen İletiler

[bimgx=550]

http://i.imgur.com/nbrzJZ3.jpg[/bimgx]

Suu Minazuki’nin popüler mangasından uyarlama anime serisinin son bölümünü oluşturacak olan Sora no Otoshimono Heaven’s Lost Property Final: Eternal My Master filminin 26 Nisan 2014 tarihinde Japonya’da yayına girmesi planlanıyor. Bugün filme dair bir tane de trailer yayınlandı.

Daha önce 3. Sezonu TV serisi olarak gelecek şeklinde duyurulan Sora no Otoshimono’da plan değişikliğine gidilip film olarak yayınlanması kararlaştırıldı.

[bimgx=250]

http://i.imgur.com/kNnFIEK.jpg[/bimgx]

Kaynak;

CrunchyRoll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• liukang

2

• AkuTan

1

• VarOlanBiri

1

• WoLcRoW

1

Tomo-boy'u yeniden görmek güzel olacak:) Güzel bir final olur inş. Eternal my master'dan anlaşılacağı üzere, duygusal sonuçlanacak gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangası daha bitmedi,nedendir anlamadığım bir sebepten çok çok yavaş ilerliyor 3 ayda bir chapter seviyesinde nerdeyse.Heralde artık onun bitmesini beklemekten vazgeçtiler, biraz ordan biraz filler karışık bir ending yapacaklar.Hak vermiyorda değilim aslında bu hızla 2-3 yılda anca biter sonuçta onu bekleseler üzerine bide yapmaları vs derken seriyi hatırlayan kalmaz.Çıksın görelim bakalım,filerde olsa umarım hoş birşey olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu seriyi seven birisi olarak 3. sezon yerine film ile tamamlanması acıkcası beni üzdü.

en azından güzel bir final olmasını umut ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Evet arkadaşlar Sora No Otoshimono manga serisi 77. chapterden itibaren sonlanmış bulunuyor.Şahsen ben finali biraz aceleye getirdiklerini düşünüyorumZaten nisandaki filmi ile birlikte anime seriside sonlanacak.Spoiler gibi olacak ama finalde bizi bir süpriz bekliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

Güzelim seriyi mahvettiler.Ne diyeyim ki dramdan nefret ederim :( Tür olarak dram olmasa da dramatikleştirdiler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Evet saçma sapan ve çok aceleye getirilmiş bir anime finali olmuş.Ne hikmetse manga mutlu sonla biterken anime kötü ve yarım yamalak bir sonla bitiyor.Güzel bir anime serisi anca bu kadar mahvedilebilirdi.3. sezonu çıkaracak konular vardı diye düşünüyorum filmlerle aceleye getirdiler finali.Artık seri bitti diyorlar ama umarım bir film daha çıkarıp seriyi daha güzel bir sonla bitirirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?