Jump to content
  • Kayıt Ol

High Score Girl

CHOBiTS

Önerilen İletiler

78427l.jpg

High Score Girl mangasının animeye uyarlanacağı duyuruldu. Ayrıntılı bilginin daha sonra açıklanması bekleniyor.

Konu:

Yıl 1991 6. sınıf öğrencisi Yaguchi Haruo'nin tek yaşama amacı atari oyunlarıdır. Okulda hiçbir artı özelliği ve arkadaşı olmayan sıradan bir öğrencidir. Tek iyi olduğu şey atari oyunlarıdır.Bir gün yan sınıf öğrencisi Oono Akira adlı bir kız tarafından ( Zeki, popüler, zengin ve güzel yani tam tersi) dövüş oyunu Street Fighter II'de ağır bir yenilgi alır. Bir kez değil tam tamına 29 kez. Haruo son parasını da onu yenmek için harcar ve Zangiff karşı Guile alır. Dövüşte tam öne geçmişken Akira kolu bırakır ve Haruo'ya tekme tokat dalar. Böylece bir birbirinin zıttı iki karakterimiz ortak bir alanda başlayan sıra dışı ilişkileri devam eder.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=710055

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• AkuTan

1

• JNXL

1

• smt

1

En Çok Yazanlar

Böyle bir konuyu okuyunca nedense bir an içinde olsa "hafif pastel tonlu" izlediğim animeler geldi. Konuya daha iyi olurmuş gibi geliyor.

Neyse, şimdilik izleme listemde. Bekleyelim nasıl bir şey olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Atari salonlarıyla haşır neşir olmuş bir kuşaktan olmamın etkisiyle mi desem yoksa konu ilgi çekici mi desem bilemedim. Fakat animeye uyarlanırsa izleme listemde olacağı kesin. :D

Not: Atari salonlarında tanımadığım insanlarla oyun muhabbeti yapıp, dövüş oyunlarında kapışmanın tadı bir başkaydı. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Atari salonu nesli olarak her ne kadar konu o kadar ilgimi çekmesede bakmayı görevim kabul ettim, gelsin bakalım nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Atari salonları yüzünden lisede 1 sene devamsızlıktan kaldım. takipteyim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Afişi Pupipoya benziyor . Hatta neredeyse tıpatıp aynı karakterler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?