Jump to content
  • Kayıt Ol

Doraemon Yakında Disney Channel'da..

arigatou

Önerilen İletiler

51-doraemon_super.png

Arkadaşlar Disney Channel'da izlediğim kadarıyla uzun soluklu anime çok yakında başlıyor. Özel gösterim olarak 1. bölümünü internete eklemişler. http://www.disneyturkiye.com.tr/video-oynat/ adresinden ilk bölümü izleyebilirsiniz.

Konusu:

Nobita Nobi sürekli başını belaya sokan bir çocuktur. Hayatı boyunca öyle büyük sorunlar çıkarır ki gelecekteki torunlarının torunları bile onun hataları yüzünden sefalet içinde yaşamaktadırlar. 22. yüzyılda yaşayan ve Nobita'nın hatalarının cefasını çeken torunlarının Doraemon adlı mavi renkli bir robot hizmetçi kedileri vardır. Sahiplerinin kötü durumuna üzülen Doraemon, geçmişe dönerek Nobita'ya göz kulak olup başını belaya sokmasını önlemeye ve böylece 22. yüzyıldaki sahiplerini sefaletten kurtarmaya karar verir. Ama Doraemon da pek normal değildir. İkisi beraber çok sayıda maceraya atılırlar.

http://www.anime.gen.tr/animetanitim.php?id=1498

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

1

• arigatou

1

• Sakata Gintoki

1

• GenJutsu

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Anime miymiş bu ya :D Başlayınca bakarız pek zaman bulamıyorum animeye :D:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Acaba sonunu görebilecekler mi? Böyle internetten verirlerse belki takip edebilirim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesin bunda da sansürleyecek bir yerler bulurlar. İzlemeye niyeti olan TV ile zaman kaybetmesin bence... Zamanında Sailor Moon gibi popüler bir seri bile ne sansürler görmüştü. Kaldı ki hele hele şu dönemde anime yayınlamaya niyeti olan bir kanal sansürlemeden yayınlasın... :) Sonuna kadar yayınlayacaklarını da pek sanmam. Kaç bölüm gerçi bilmiyorum. Uzun solukluysa hiç sanmam... Ayrıca buna da bir UÇAN KAÇAN bulurlar... :D Sanki malum kanalların yayınladığı Amerikan yapımı "ÇİZGİ FİLM" lerde UÇAN KAÇAN! yokmuş gibi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bin küsur bölümü var benim bildiğim. Gintoki'nin bol bol yaad ettiği bir animedir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?