Jump to content
  • Kayıt Ol

Nisekoi

painscream

Önerilen İletiler

Nisekoi.562871.jpg

Konu: Ichijou Raku yüksek notlar alan iyi bir öğrencidir. Hedefi okuyup normal bir meslek edinmek olsa da kendisi bir yakuzanın çocuğudur ve zamanı gelince başa geçmesi beklenmektedir. Fakat o bunu istemez ve ailesi hakkında kimseye söz etmez. Bu sıralar yakuzanın gansterlerle başı derttedir. Yakuza lideri ve gansterlerin başı bir karara varır. Çocuklarını sevgili yapıp aradaki anlaşmazlığı kaldırmayı hedeflerler. Çocuklarını tanıştırırlar ve kız Ichijou'nun nefret ettiği, sınıfına yeni nakil gelmiş olan Kirisaki Chitoge'dir. Kedi-köpek gibi didişen bu ikili baştan bu işe karşıdır fakat aileler artık karara varmıştır. Birbiri ile her seferinde kapışan bu ikilinin sevgili olduğundan emin olmak isteyen yakuza ve gansterler ise her yerde bu ikisini takip eder. Ichijou Raku bu işten nasıl kurtulacağını düşünmektedir, çünkü aslında sevdiği başka biri vardır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • İleti 18
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

13

• gundamaster

1

• painscream

1

• cakiphan

1

shaft yapımı dediler diye izledim yoksa izleyeceğim türde bir şey değildi . Neyse güzeldi komikti de o anahtarlık neydi yahu cinayet silahı gibi kocaman adam öldürülür onunla :qtehlikeli: Bunu izledim diye de D-fraga da bi göz atacam

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Şöyle bir bakayim demiştim ilk bölümüne, sanırım takibe alacağım. İlk bölüm hoştu. İki karakterin birbirine sürekli çemkirmesi eğlenceli kısmıydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yüz çizimlerini durdurarak yansıtış biçimleri Bakemonogatariyi anımsattı. Kendince eğlenceli bir hikayeye sahip olması bakımından mangasını güncel takipteyim. İlk bölüm mangaya nazaran daha açıklayıcı olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangayı da takip eden birisi bana animenin ikinci bölüm itibariyle mangada kaçıncı bölüme denk geldiğini söyleyebilir mi?

NOT: Biliyorum daha 2 bölüm oldu ama şuan açıp online mangaya bakabilecek durumda değilim. O nedenle soryorum.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

3. bölüm

Arka planda Chitoge'nin yalnızlığı yer alsada Raku kendi geçmişini hatırlayarak ona ayrdımcı olmayı seçti. Aralarında gerçekten sevgili olmadıklarına dair konuşmalarını Onedera'da duydu. Zaten önceki bir sahnede Onedera'nın bir anahtar düşürmesi Raku'nun aklına acaba o olabilir mi sorusunu getirdi. Zaten konuşmalar esnasında vucut hareketlerini ve mimikleri yansıtmaları bakemonogatari havası veriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4. bölüm

Onedera, Chitose ve Raku'nun ilişkisinden şüphelenmeye başlasada tek şüphelenin o olmadığını gördük. Onedera'nın Raku'ya yönelik adımlar atmasını herkes destekler nitelikte. Bundan haberi olmayan sadece 3 karakterimiz varki bu olay manganın 107 bölümü boyunca bile bu şekilde kalıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

5. bölüm

Onedera'ya tüzme öğretmek için karakterlerimiz seferber oldular ve karşılıklı yakınlaşmalar ön plana düştü. Herkes ililimizin ilişkisinin gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu almaya çalışırken Raku'da 10 yıl önceki kızın Onedera olabilir mi diye anahtar testi yaptı fakat yanlış anahtarı kullandı garibim. Bunların harici mangada olmadığı halde fanservis verilmeye başlandı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

6. bölüm

Manga görmediğim bir gelişme beni oldukça şaşırttı ve mutlu etti. Chitose Ruri ve Onedera'ya aslında görüntü itibariyle çıktıklarını söyledi. ailevi problemlerden kaynaklı olsada Cloud elini hızlı tuttu ve 3. heroinemizi gördermeyi ihmal etmedi. Tusugumi erkek kılıgında geliyor bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6. bölüm

Manga görmediğim bir gelişme beni oldukça şaşırttı ve mutlu etti. Chitose Ruri ve Onedera'ya aslında görüntü itibariyle çıktıklarını söyledi. ailevi problemlerden kaynaklı olsada Cloud elini hızlı tuttu ve 3. heroinemizi gördermeyi ihmal etmedi. Tusugumi erkek kılıgında geliyor bakalım.

Dediğiniz olay mangada geçiyor, siz dedikten sonra kontrol ettim, 12. chaptera bakın isterseniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dediğiniz olay mangada geçiyor, siz dedikten sonra kontrol ettim, 12. chaptera bakın isterseniz.

Doğrudur il bölümden itibaren ahftalık okuyorum ve takip ettiğim 200'ün üstünde manga var büyük ihtimal unutmuşumdur. Bilgilendirme için saol.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

8. bölüm

bölüm Tsugumi ağırlıklı geçti nede olsa yeni heroine yer vermezlerse olmazdı.Erkek gibi yaşayan kızımız kendisine kız gibi davranan ilk erkeğe gönlünü kaptırdı ama bunu kendine yediremediği gibi bu duygunun ne olduğuna dair etraftan aldığı cevaplar eğlenceliydi.Bölüm sonunda Kirisaki çocuklukta verdiği sözlü hatırlayıp anı defterini karıştırırkenki ortaya çıkan ikinci anahtar ve baş rolümüzün aklındaki yara izi bizi Raku'ya getirebilecek mi bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

9. bölüm

bölüm Cloude sayesinde Fanservise döndü. Raku bir türlü kızların havuzundan çıkamadı. Çıplak görmediği karakter kalmadı nerdeyse. BD sürümünde sansürü kaldırırlar mı acaba mangada pek bir ayrıntı yoktu ama animede görsel şölen yaşattılar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

10.bölüm

Raku cesaret oyununda hayatının fırsatını yakaladı fakat Chitose'nin kaybolması sonucu Onedera'yı bırakmak zorunda kaldı. Karanlıktan korkan Chitose'nin böyle bir görevi seçmesi çok saçma ve pillerin bitmiş olması dahada gıcıktı. Lakin bu karanlıkta geçmişini hatırlama fırsatı buldu ve çocukluk aşkının Raku olduğunu fark etti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

11. bölüm

Onedera büyük oranda açıldı lakin 10 yıl önceki söz konusunda tam bir kesinlik söz konusu olmadığı için bu kadar yakınlık yeterli görüldü. Chitoge'nin doğum günü olması sebebiyle Raku'nun hediyesi çok orijinal ve imalıydı. bölüm sonunda Chitoge 10 yıl önceki kendi sözünden bahsedecek bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

12. bölüm

Anahtar içeride kırılınca iki başrolümüzde paniklediler. Fakat Raku içeri girdikten sonra Chitoge'nin babası yine üçünüz bir araya gelmişsiniz demesiyle 10 yıl önce arkadaşlık ettiği birden fazla kız olduğunu öğrenir. Chitoge ve Onedera'dan başka kızlarda olacak mı bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

13. bölüm

Raku babasının dediği resmi buldu fakat resim iki kızada ait değildi nitekim. Sonrasında Chitoge ile yağmurda saklanırken tesadüfen babası onları buluyor ve resimdeki kızın nişanlısı olduğunu söylemesi ikisi içinde büyük şok etkisi yarattı.Bunun haricinde Onedera'nın Raku'nun resminde yalnızca Chitoge 'yi görmesi sahte aşklarının gerçekmi olduğuna dair endişeye kapıldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

14. bölüm

Yeni heroine geldi ortalık karıştı Marika kendini Raku'ya yamamaya çok uğraşsada pek verimli olmadı. Bu arada diğer kızlarımızın onu takip için kılık değiştirmeleri hoştu. Tsugumi taş gibi hatun oldu. Marika'nın hastalığı ne derece ciddi acaba komedi serisini drama bağlamazlar umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Chobits reyiz bile terketmiş buraları :) 18 bölüm itibariyle ben 10/10 verdim. 19 çıktı ama izlemeye fırsatım olmadı. Nephie reyizin çevirileri ile tekrar izleyeceğim seriyi. 2014 anime ödüllerinden bir şey kapıp çıkar bu seri :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?