Jump to content
  • Kayıt Ol

Nobunagun

painscream

Önerilen İletiler

55989l.jpg

Konu:

Okura Shio sıradan bir liseli kız iken okula giderken saldırıya uğrar ve bu saldırı içindeki Oda Nobunaga ruhunun uyanmasına vesile olur. Daha sonra Shio kendi gibi tecrübeler geçirmiş kişilerle tanışır ve "E Gen Taşıyıcısı" olduğunu öğrenir. Lakin bu güce sahip kişiler uluslarüstü güce sahip "DOGOO" adlı bir örgütün yönetimi altında "Evolved Invasion Species" te savaşmak zorundadırlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 12
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

5

• gundamaster

1

• painscream

1

• dissendium

1

Sadece şunu diyeyim çizimleri beklediğimden iyi çıktı . Yanımda kulaklık falan yok vaktimde yok şimdilik seslendirme ve hikaye için bir şey diyemeyecem

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

değişik bi konusu var. çeviren olsa keşke.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Pek başarılı bulmadım seriyi. Çizimler ve animasyon çok ortalama. Sırf renklerde farklı bir kullanım var onun dışında bir artısı yok. Nobunaga The Fool'da olduğu gibi bu seride de ünlü tarihi figürleri konuya dahil etmişler ve herbirini temsil eden silahlar var. Sırf bunları görmek enteresan olabilir. Onun dışında istila eden yaratıkları öldür, kes o kadar.

Devam edip etmemekte kararsızım belki ikinci bölüme de bakıp öyle karar vereceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben daha kötü bir çizim bekliyordum o yüzden beklediğimden iyi çıktı. Neyse bence o kızların üzerindeki renkler ruh hallerini betimlemek için yapılmış gibime geldi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Ortada bir güç ve dünyayı savunan bir örgüt." Konusunu okurken böyle izlenim aldım. Bu tür animeler çok geliyor. Sanırım ben bunu pas geçeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana göre çok orjinal bir dokusu var, konusunun da derinleşeceği yönünde bir beklentim var. Genel olrak baş karakterin tarzı ve serinin espri tarzı da bayağı hoşuma gitti sonuna kadar izlemeyi planlıyorum. Ending şarkısı da çok hoş olmuş ayrıca. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunu "The Fool"a yazacaktim ama fazla off topic olacak

Nobunagundaki isimler silahların sahip oldukları ruhlarla ilgili biraz alakasız ama black lagoonda Rebeccaya "two hand" demeleri gibi birşey . Mesela bu kızın başka bir ismi var fakat silahının Nobunaga , Nobunaga'nında silahları sevmesinden kendine Nobunagun diyor ve kızın adıda öyle kalacak büyük ihtimal .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eh ilk izlenimlerim olumlu. Şimdilik bir şey demek istemiyorum, ilerledikçe ilginçleşeceğe benziyor. Sondaki kızın deli hareketleri, bakışı çok iyidi onuda belirteyim. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gene mi Nodunaga ? :biyik gulme: Nobun ağa diyelim biz. Adamın mezarda kemikleri sızlıyordur artık. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çoğunluk açılış şarkısını sevmiş ama ben ne açılışı ne de kapanışı sevmedim . Aksiyon sahneleri de biraz yavan geldi. Makineli başrol iyi olur diyordum ama sevemedim yada düşmanları pek dişe dokunur birşeye benzemediğinden herhalde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Savaşı amerikan filmlerindeki gibi bitirmeselerdi güzel olurdu ama anime güzel bitti . Daha doğrusu bitmiş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?