Jump to content
  • Kayıt Ol

WitchCraft Works

painscream

Önerilen İletiler

55693l.jpg

KONU

Takamiya Honoka sıradan bir lise öğrencisidir. Tek sorunu, Kagari Ayaka adlı okulun en popüler kızıyla hiç konuşmamış olsa bile sürekli aynı ortamlarda bulunuyor olmasıdır. Kagari Ayaka'ya herhangi bir şekilde karışmak korumalar tarafından zorbalığa maruz kalmakla eşdeğer olduğundan durumdan yakınan Takamiya, birgün Kagari Ayaka tarafından ölümcül bir tehlikeden kurtarılır ve tüm hahyatı değişir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 25
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

11

• Kusogaki

3

• cakiphan

3

• calieran

2

Kagari o kadar da güzel bir ana karakter değil yahu ayrıca dev gibi maşallah sulak yerde yetişmiş . Seri güzel gibi ama şu alev ve patlama efektleri daha güzel olabilirdi yada düşük kalitede izledim diye öyle geldi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kişiden kişiye değişecek şeyleri tartışmanın mantığı yok... :D

Bana kalırsa seriye başlama nedenim olacak kadar güzel bir karakter (manga çevirisine başlamaı kast ediyorum)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Herkes minyon sevecek değil. (bkz. kimi Sıla hayranları) :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çoğu şey kişiden kişiye değiştiği için tartışılır herkes hemfikir olaydı, tartışma denen şey olmazdı zaten :D Hem tartışma olsun diye demedim bana öyle çok güzel gelmedi sadece (ayrıca kızda mimik denen şey yok sanki ) çevirdiğin ilk bölümde bunu kucaklamış götürürken prensesim felan diyordu (tahmin:ya durum espirisi yapıyordu fakat pek mimiği olmadığı için belli edemiyordu yada harbiden öyle bir şekilde beden falan değiştirdiler)neyse seri güzel gibi hoşuma gitti benim her ne kadar mimiği olmasa da ... Yada olmadığı için daha bir izlenir bir seri

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Üçüncü sınıf bir iş çıkarmışlar animasyonda açıkçası. Kullanılan cg efektleri kütük gibi. Ayrıca o alev ve patlamalarda çok vasat olmuş. JC staff içine etmiş yapımın.

Kagari karakteri de koca göğüslü uzun saçlı bir erkek gibi olmuş. Halbuki mangada ne kadar güzeldi.

İlk bölüm itibariyle kalite açısından oldukça düşük olmuş.

Bu serideki diğer kızların problemi ne? Hepsi birden kagari'nin peşinde. Lezbiyen mi bunlar? Halbuki erkeklerin Kagari'nin peşinden koşup, Takamiya'ya zorbalık yapmaları lazım lakin her şey tam ters şekilde. Bu da bana eğreti gelen kısımlardan biri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasına sadık güzel bir uarlama olmuş 3d kullanılan yerler her zaman olduğu gibi bu seri de gözüme ççok battı. Ending şarkısı çok hoş olmuş klibiyle birlikte çevir çevir dinle :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasına sadık güzel bir uarlama olmuş 3d kullanılan yerler her zaman olduğu gibi bu seri de gözüme ççok battı. Ending şarkısı çok hoş olmuş klibiyle birlikte çevir çevir dinle :D

Çevireceksiniz anladığım kadarıyla :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu an için bir şey diyemiyorum. Neden dersen final haftam başladı ve 2 hafta devam edecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını ilk bölümünden bu yana takip ediyordum. Çizimler gayet iyi hoş ama sanki Kagari biraz daha cüsseli heybetli birşey olmuş animede. Onun haricinde mangaya sadık gidiyor.Bu gayet güzel. :D

Açıkcası kızlardaki Kagari fetishi insanı ilk bölümden soğutabilir ama devam edin derim ilerlide de pek görmüyoruz böyle olayları. Çerez niyetine izlenebilir bir seri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dev gibi bir kizimiz var lakin fazla odun bir kisilige sahip. Erkek karakter fazla ezik ama cizimleri mangadan daha iyi gibi gorunuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son hızıyla animemiz devam ediyor. Sonunda duyunca beni tribe sokan Kugimiya Rie tekrar duyduk.

Beyse konu derinleşmeye devam ediyor. iyi cadılar kötü cadılar şeklinde biraz klasik bir şekilde ilerlesede kendini izlettiriyor. Herkes Takamiya'nın beyaz şeyinin peşinde acaba ne ola ki?! :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dev gibi bir kizimiz var lakin fazla odun bir kisilige sahip. Erkek karakter fazla ezik ama cizimleri mangadan daha iyi gibi gorunuyor.

Malesef katılamayacağım, Ayaka mangada çok daha alımlı ve zarif duruyordu.

Animeye yansıtamamışlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Beyaz şeyinin peşindeyiz" : D

Kapanış şarkısı da hoşuma gitmeye başladı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kapanış klibi çok şeker olmuş doğrusu. Karakter çizimleride hoşuma gidiyor. Fazla fanservis gibi dursada bu açıdan mangada bir gelişme yok umarım animede böyle bir sunum yapmazlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. bölüm

Tüm kötü cadılar okula kaydoluyor ama asıl kötü cadımız hamlesini yaptı. (seiyusu Kugimie Rie çıkmasına sevindim başrolü seslendirse bırakırdım valla) Kagari yaralandı ama saldırıyı savurdu. Sırada kız kardeşin sahneye çıkma vakti var gibi yada medusa karşımıza çıkacak sonrasında göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4. bölüm

Kule cadıları oldukça beceriksiz çıktı lakin bu bölümde başrolümüzün kız kardeşininde cadı çıkması şaşırtıcıydı. Yaşanan gelişmelerden sonra Kagari koruma için eve yerleşecek gibi. Bu arada Medusa adlı cadımızda kaçtı bakalım başlarına ne tür bir dert açacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beyaz cadıyı mecbur olarak serbest bırakan Honoka, Medusa ile savaşta Kagari'nin evini yıkmaktan kaçınmadılar. O kadar hizmetçi ne oldu bir bilgi yok ama kurtulmalarının imkanı yok.Kagari ile honoka'nın nişanlı olmalarını mangada kaçırmışım yada unuttum anlaşılan. Atölye çadıları toplanıyor bakalım planları ne olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

6.bölüm

Hikaye müthiş bir fanservis potansiyeliyle ilerliyor bakalım ne zaman patlama yapacaklar. Sonuçta tek erkek karakter var. Honoka'nın kız kardeşi prensesi saf dışı bırakıp abisini kaçırma girişimi başarısızlıkla sonuçlandı fakat. Prensesin annesinin Honoka gile geleceğini söylemesi gelecke bölümün hareketli geçeceğinin göstergesi gibi. Hikaye iyi fakat kimsenin farkında olmadan şehir savaş alanına dönüşüyor. Bu esnada yüzlerce insanın ölmesi gerekirken sanki maketten bir yerde savaşıyorlar izlenimi vermeleri inandırıcılığı çok düşürüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

7. bölüm

Serinin seyir zevki artmakla beraber. Ayaka'nın planları altüst oldu. Bu bölüm itibariyle azda olsa fanservis verdiler desek yeridir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Medusa-san ve ekibine bitiyorum. Gariplerim dört duvar arasında sıkışıp kaldılar.

Sonunda da hareketlendiler, atağa geçtiler dedim ama pek bir işe yaramadı. ^^'

Esas oğlanımız bakalım içindeki mühürle ve güçle daha neler yapacak. Son kısımda yaptığı değişim büyüsü takdire şayandı. Esas kızımızı bile şaşırttı.

Hoş, gücü ortaya çıksaydı ortalık darma duman olurdu ama sonu hüsranda olabilirdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu anime iyi hoş da kadın karakterler(yani ana karakter dışındaki herkes, zira belirgin bir erkek karakter görmedik henüz) kişilik olarak çok tuhaf olmuşlar. Okul öğrencilerinin çılgın Ayaka hayranlığı, esas oğlanın annesi vb. Neredeyse her an shoujo ai potansiyeli var gibi oluyor. Bu yönünü atarsak harem animelere benziyor. Bu arada ending çok eğlenceli olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

9. bölüm

Güzel başlayan bir bölümdü lakin sonlara doğru ilk ciddi savaşın başlamasıyla sezonu bitirecekleri ortaya çıktı. Bakalım kaç yıl sonra devamı gelecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10.bölüm

Honoka ve Kagari birlikte zindan kaçtılar fakat gördükleri Honoka2nın yıkılmasına sebep oldu. Kagari sayesinde kendini topladı ve şehrin koruyucusu ağaçla yeni bir anlaşma yaparak cadıların güçlerini kazanmasını sağladı. Timsahlı cadımız ise yakaladığı cadılara işkence ederek Weekend'in yeri öğrenmeye çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

11. bölüm

Kagari, Honoka'yı bırakıp düşmanla tek başına yüzleşmeyi seçti. Bu arada uykuda olan Honoka kendi ve Kagari ile geçmişten bazı anıları gördü. İkisininde doktor tarafından hafızalarının silinmiş olması nasıl bir amaca yönelik acaba.

Kagari düşmana karşı yenilmişti ve Honoka uyanıp soluğu yanında aldı ama kurtarabilecek mi acaba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?