Jump to content
  • Kayıt Ol

Seitokai Yakuindomo*

painscream

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • İleti 17
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

13

• painscream

2

• fake

1

• cakiphan

1

İlk bolum icin artik bel alti espirileri cekilmiyor ve sıkmaya basladi. Bolumun tek artisi

Baskanin Tsuda' ya kiz arkadasin varmi sorusu oldu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Henüz seyredemedim. Çevirisi çıksın bir, evcek seyredeceğiz. İlk sezonu bayağı beğenmiştik :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ilk sezonunu izlemedim , büyük ihtimal izlememde çünkü bu ikinci sezonun ilk bölümünü izledim biraz , şöyle birşeyler vardı ; sağ ve sol kenarlarda yazılar çıkıyor ve felancanin espirisine 5sn 4,3,2.1 ve bir karakter çıkıp hiçte komik olmayan birşeyler zırvalayıp gidiyor bunu da iki 3 kere tekrarlayınca anime benim için başlamadan bitti . Sonra sekmeyi kapattım , açtım profilimi açtım izlenecekler listesindende sildim. Daha sonrada bir on saniye düşünüp iyi yaptımış aferin bana dedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Artık bel altı esprilerden keyif alamadığım için bölüm genel manada sıkıcıydı.

Tek artı olarak Başkanın Tsuda'ya kız arkadaşın var mı sorusu oldu diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

2. bölüm

Bölümler normal akışında giderken iki bölümdürlü Tsuda'ya laf sokaraktan bir yoklama yapılıyor lakin karkater fazla odun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. bölüm

Aklı başında karakterlerimiz tatile gidince öğrenci konseyinin tadı kalmadı onlarda fanservis verip tatilcilere nispet yaptılar. Tsuda nın kardeşi başkana abisiyle çıkıp çıkmadıklarını sordu. Beklene cevap cıkmadı lakin her bölümde romantizm açısından olumlu adımlar atılıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4. bölüm

Tsuda artık başkanda etkilenmeye başladı diyebilirim. Odunluğuna çağre yok ama hiç olmazsa serinin aklı selim nadir kişilerinden olduğu için izlemek eğlenceli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ilk sezonu bence haddinden fazla bel altı espriyle doluydu ve 2. sezonu izlemek gibi bir niyetim yok şimdilik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de ilk sezonu seviyordum açıkçası, OVA ları da izliyorum ama 2. sezonu olmasa daha iyi olurmuş. Ayarında bırakmak gerekirmiş bu seriyi. 2. sezonu izleme niyetim yok şimdilik. İlk başlarda güldürüyordu elbet ama artık birbirini tekrarlayan espriler olduğunu düşünüyorum ve kabak tadı verdi bana göre.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Süreklilik içeren bir hikayesi mevcut değil bu nedenle her bölüm içinde 10'dan fazla kısa hikaye görebiliyoruz. bu tarz bir seriyi animeye uyarlamasıda oldukça zor. Bel altı espriler harici söz edebilecek gelişme yok denecek kadar az.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6. bölüm

Okul başkanımız hayalde olsa idol oluyor ama bu seçim Tsuda'ya patlayınca teklifi reddedip okul hayatına geri dönüyor. Bölümde Suzu'nun oyuncak üzerindeki yogurdu silerken bu şey gerçektende yoğurt değil mi diye sorması baya komikti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

7. bölüm

Nerdeyse her bölümde fanservis potansiyeli arttı serinin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

8-9 bölümler

Çok zevkli olmasada kendini izletiyor. yer yer güzel esprilere denk gelmek elde bile değil. Tsuda ile dost okul başkanı akraba oldular artık sık sık görürüz. 9. bölümde farklı bir karakter gördük ve oldukça sempatik ve iyi huyluydu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10. bölüm

Bu bölümde baya bir mantar gördük tabiki espirileride eksik olmadı. Aşırı komik birşey görmesemde sıkmadıda. Cadılar bayramı kısmı ve Suzu'yu herkesin balkabağı içinde tanıması kısmı eğlenceliydi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

11. bölüm

Finale yaklaşırken 3. sınıf öğrencilerimizde mezun olma aşamasındalar nasıl bitecek merak ediyorum. Mangası 3-4 sayfalık kısa hikayelerden oluşuyor zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

12.bölümde

sonunda böyle bir seriyede final yapacaklar. Tsuda'nın kardeş okul başkanıyla yakınlaşması bayan karakterlerimiz açısından tehlikeyle karşılanıyor ve gelecek bölümde hamle yapmaları bekleniyor aksi halde Tsuda elden gidecek bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

final

Başrollerimiz açısından Uomi'nin Tsuda'nın evinde kalması sonucu herkesin kalmak istemesi iyiydi. Uomi'nin başkana Tsudayı seviyormusun sorunusuna dürüst cevap verememesi sonucu bir seozn daha sonuçsuz bitti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?