Jump to content
  • Kayıt Ol

Gin no Saji 2nd Season

painscream

Önerilen İletiler

meyday, çok hoş bir bilgi paylaşmışsın. :) Hiç tahmin etmezdim böyle bir şey olabileceğini.

Hafif spoiler

Mikage de atlarla ilgili bir iş yapmak yerine kendini mangaka olarak bulmasın sakın.:q015:

tabibitosan, ben avatar olarak kullandığı inek resmini ilk gördüğümde yüzümde kocaman bir gülümseme olmuştu, geçmişine mükemmel bir gönderme, o günden beri acayip sempatik buluyorum kendisini. Çiftlikten çıkmış ünlü bir kadın mangakadan böylesi nezih bir hikaye gelmesin de ne olsun good-1.gif

Mikage, mangaka olayım dese bile atlarla ilgili bir manga yapar kesin tongue.gif

UnderminE, elimize kir bulaşmadan alacak yollar buluyoruz, işte şehirlilik bu. fool.gif Sen de kafanı dinle işte, ohh tongue.gif Zaten senin bu tavuk, horozlardan hiç ayrı düştüğünü görmedim, bayramlar aşkına flaugh.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 37
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

11

• cakiphan

8

• meyday

7

• loykad

3

3. sezonu gelmezse mangasına geçeceğim mecburen. Çok severek izlediğim bir seri. Bölüm olarak az olsa da 24-25 bölümlük serileri gölgede bıraktı gözümde. Umarım devam eder "hayır diyemeyen düşünceli vatandaş"ın maceraları.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okumuyorum ama kış bölümü mangada bitmeye yakınsa 3. sezonu erken görürüz eğer değilse biraz bekleyeceğiz gibi gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangafox'a göre kış dönemi 64. bölümle başlamış ve 97. bölümde bitiyor. 98. ve şimdilik son bölüm dört mevsim olarak başlamış.

Anime ise en son 75. bölümü işledi. 75/22'den 3.4 bölüm falan işliyormuş bir anime bölümü. 11x3.4 dersek de 37 bölüm gerek, yuvarlayıp 35 diyelim. Elimizde 23 bölüm var. 12 bölüm daha çıktıktan sonra yeni sezon gelebilir ama ondan sonra epey bekleriz.

Ne hesap yaptım be. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman bence sonbahar dönemimde yeni sezonu görebiliriz. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonbahar'dan ziyade Kiş sezonu olabilir bence. Sonbahar biraz aceleye gelir sanki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesaplar şahane :D

Ben animesinin çıkacağı umudu tükenmeden mangasına başlamam. Birbirlerinin tadını bozuyorlar ve -tecrübeler ışığında- aynı hikayenin hem mangasını okumayı hem uyarlamasını izlemeyi vakit kaybı olarak buluyorum genelde. Takip ettiği mangaları bile senede bir hatırlayıp okuyan biri olarak bekleme olayı bana fazla koymuyor. Aralar iyidir. Hatta uzun süre aralıksız devam eden yapımlara antipati duyarım. Şu an için hikayenin gelinin nokta itibari ile tadını çıkarıyorum. king.gif

Devamı ise aynı kalitede olmalı tabii. smile1.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Henüz ikinci sezonu izlemedim ama bu animeyi seven bir ben varım sanıyordum.:D Takipçisi baya çokmuş yav.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Takipçisi olmaz mı ? :) Sandığından daha fazla takipçisi vardır.

2. sezonu izleyeli 2-3 hafta olmuştur daha, ben de beğendim 2. sezonu. Yalnız ilk 3-4 bölüm benim açımdan düşüşteydi, daha sonradan yükseldi seri. Kendini izlettirdi ve yer yer güldürdü. 11 bölüm zaten, 2 oturuşta bitirdim sanırım :)

3. sezon hakkında beklentilerim:

Biraz daha yakınlaşma olacağını düşünüyorum. Sonuçta sınava çalıştırıyor, o kısımda bir yakınlaşma olacaktır. Ayrıca duygularının da biraz farkına vardı Mikage. Herkesin beklentisi bu yöndedir gerçi :)

Bence devam sezonları elbet gelecektir. Belki bu yıl sonuna doğru geleceğine dair bir haber duyup 2015 kış veya ilk baharda bir ihtimal yeni sezonu görebiliriz. Ama ne zaman gelirse kabul, fark etmez yani :)

Kapanışı ben de çok sevdim, her bölüm bitiminde sonuna kadar dinledim diyebilirim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada geçenlerde youtubede gezerken Live action trailerini falan görmüştüm. Hiçte acaba gerçek mi diye araştırmadım. Bu konu hortlayınca tekrar aklıma geldi. 7 Martta filmi çıkmış. Japonca filmleri gösterimden sonra ne zaman nete düşüyor bilmiyorum ama çıkınca izlemeyi düşünüyorum.

Kadrosuda şu şekilde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bLue-Dragon, kötü çıkıp ağzımızın tadını bozmasın sonra. tongue.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@meyday

Sonradan öylede düşünmedim değil ya. Hele bi gelsinde o zaman düşünürüz bunu. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu da traileri birkaç ay önce gördüydüm

Turuncu kapşonunu yirim bende isterim ondan

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?