Jump to content
  • Kayıt Ol

Bıraktığınız Animeler

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

İlk konu üzerinden baya geçmiş, tazelenmek gerek. Bıraktığımız animeleri buradan tartışmaya devam ediyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

1

• painscream

1

• fake

1

• Hilda

1

Sasami-san @gamberanai 7 bölüm izledim, amaçsızca ilerleyen bir seri. İlk bölümde çikolata denizine dalıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam, abisinin yüzünü göstermiyorlar ve abisi de kız kardeşinin kölesi gibi. Daha fazla katlanamadım.

Devil Survivor 2: Güzel olabileceğini düşünmüştüm. O telefon ile gelecek hakkında haber veren sistem ilgimi çekmişti. Persona' yı zorlayarak bitirmiştim, bu da persona gibi çıkınca ve daha fazla katlanamayınca bıraktım.

Beelzebub: 12. veya 13. bölümde bıraktım. Seride hep aynı şeyler birbirini tekrarlıyor gibi geldi. Mangasını okumadım ama başarısız bir uyarlama olduğu da söylenince hiç izleme hevesim kalmadı.

Ore Imo S2: Bunun neden 2. sezonunu izledim bilmiyorum, ovalarına bir göz atınca bir şeyler hoşuma gitmiş olmalı ama sonunun nasıl bittiğini öğrenince devam edemedim.

Otome Youkai Zakuro: Kısa bir seri ve bırakalı baya bir süre de oluyor. Saç stilleri gözüme hoş görünmediğinden ve sıkıldığımdan bırakmıştım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

-Beelzebub~Mangasını ilk cildinden beri güncel olarak takip edip animesini dört gözle beklememe rağmen çok büyük bi' hayal kırıklığı olmuştu benim için.

-Jinrui wa Suitai Shimashita

-K

-Monster~Bu seri ile aramıza finaller girmişti sonra olayları unuttuğumdan baştan başlamam gerekmiş ve açıkcası üşenmiştim. Çok beğenmiştim hâlbuki, geniş bi' zamanda tamamlamak lâzım.

-Naruto: Shippuuden~Fillerları bitmez hâle gelince mangasına dönmüştüm sonra mangayı da bıraktım. o.o

-Skip Beat!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

+1 Monster, ben de çok severek izliyordum, fakat sonra komple anime izlemeyi bıraktım galiba :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

-Beelzebub~Mangasını ilk cildinden beri güncel olarak takip edip animesini dört gözle beklememe rağmen çok büyük bi' hayal kırıklığı olmuştu benim için.

-Jinrui wa Suitai Shimashita

-K

-Monster~Bu seri ile aramıza finaller girmişti sonra olayları unuttuğumdan baştan başlamam gerekmiş ve açıkcası üşenmiştim. Çok beğenmiştim hâlbuki, geniş bi' zamanda tamamlamak lâzım.

-Naruto: Shippuuden~Fillerları bitmez hâle gelince mangasına dönmüştüm sonra mangayı da bıraktım. o.o

-Skip Beat!

Diğerlerine bir şey diyemem ama Monster ve Skip Beat... Nolamaz diyorum. :25550:

Benimkiler;

Kaze no Stigma _ İzlerken çok sıkılmıştım, kaç bölüm izleyebildim hatırlamıyorum bile.

Basquash! _ İki bölümde mevta.

Eureka Seven AO _ gerçi buna devam etme ihtimalim var, bakalım...

Noir _ İki bölüm izledim, çok sıkıcı geldi. Devam edip etmemekte kararsızım.

Rurouni Kenshin _ Filler' a girince bıraktım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach Animesini bitirdim, Mangasını okumaya devam ediyordum fakat onuda bıraktım. Zaten Bleach'i başından beri hiç sevememiştim.

Black Lagoon Çok sıkıcıydı.

Soul Eater Shounen türü animeleri çok sevmeme rağmen bu animeyi çok sıkıcı ve çok çocuksu buldum.

Naruto Animede bazı sevdiğim karakterler öldükten sonra bıraktım zaten saçmalamaya başladı. Mangasına devam ediyorum.

Bakuman

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Strike the Blood: Vampir falan diye ilgimi çekmişti. 8. bölüme kadar dayanabildim. Oldukça boş buldum. Meğer hiç bana hitap etmiyormuş.

Seikon no Qwaser: ... türüne bakmalıydım. :kirmizi:

Kimi Ga Nozumu Eien: Çok sıkıcıydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

junjou romantica: ya ben olayı 3. bölümün sonunda anladım ya. :aglama1: shoujo sandım ben öyle başladım ya. hayatımın dumuruydu sanırım

panty stocking bilmemne: yav benim gibi masum ortaokul talebelerine yapılır mı bu :011: sevmediğim tarz çıktı. zaten bundan sonra MALde genresine bakıp olaya vakıf olmadan animeye başlamıyorum ders oldu.

midori no hibi: evet ben ecchi sevmiyormuşum, puanı iyi diye animeye başlanmazmış :011:

mariaholic: baydı ama belki sonra tekrar başlarım.

bakatotesto: bu da baydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Mobile Battleship Nadesico: 15 bölüm izledim hızlı hızlı sonra şutingen

içindeki gekigan 3 reklamı ise kusturuyordu+erkeklerin gereksiz şekilde

erkek-gay- imsi şekilde ağlamaları laptopu parçalatıyordu az daha

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

death note:neredeyse herkesin sevdiği bir animeydi ama çok sıkıcı gelmişti 3-4 bölüm izleyip bıraktım.

clannad:bunuda genelde herkes seviyordu ama ben bundanda sıkıldım birinci sezonun yarısına gelip bıraktım.

ikiside kötü değil anime olarak ama nedense beni pek sarmadılar yani sonra ne olacak acaba diye merak uyandırmadılar bende.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?