Jump to content
  • Kayıt Ol

KONTAKT 4

panres

Önerilen İletiler

1463161_10152024694139693_308829921_n.jpg

Türkiye Alt Kültür Topluluğu TAKT, Türkiye’nin en büyük alt kültür etkinliklerinden KONTAKT'ın dördüncüsünü sunar!

Türkiye’nin en büyük alt kültürlerinin bir araya geldiği KONTAKT, bu yıl 15-16 Şubat’ta geri dönüyor.

Onlarca stand, onlarca oyun, renkli karakterler ve dahası 15-16 Şubat’ta Yıldız Teknik Üniversitesi’nde!

İki Günlük Kombine Bilet: 15 TL

Koleksiyon Paketi: Duyurulucaktır

İletişim: iletisim@kon-takt.com

Stand Başvurusu İçin: stand@kon-takt.com

daha ayrıntılı bilgi için facebook linki.

https://www.facebook.com/events/458051527639099

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 109
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

17

• loykad

17

• Aurora Borealis

12

• bLueeekun

11

Gitmeyi planliyordum da bazi sebeplerden dolayi katilamayacağim malesef.

AMT ekibi olarak buluşma yapilabilir belki gidenler arasinda? Güzel bi resim arşivi olur bu başlikta da yayinlanir~

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hangi kampüste acaba?

edit: Davutpaşa kampüsündeymiş...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

biz mezun olduktan sonra :/ gençler eğlensin bizim yerimize :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bizim okuldaymış, hepinizi bekliyorum arkadaşlar:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim eve 10dk mesafede O hafta sonu işim çıkmaz ise 1 yaşında ki oğlumla gitmeyi düşünüyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben de gitmeyi planlıyorum ama çok uzak ._. Kaybolurum büyük ihtimalle x.x

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Cumartesi kursum olduğundan dolayı aksilik olmadığı takdirde pazar ordayım. Ama belki cumartesi kurs çıkışında da gidebilirim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sene Kesinlikle kaçırmayı düşünmüyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ben de gideyim bari neyim eksik? Pazar günü orada olacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şaka maka AMT buluşmasina döndü iyice, ben de endişe ediyordum gitsem bile kiminle takilacağim diye. İyi iyi AMT ailesine dahil olurum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Şaka maka AMT buluşmasina döndü iyice, ben de endişe ediyordum gitsem bile kiminle takilacağim diye. İyi iyi AMT ailesine dahil olurum :D

AMT standı mı açsaydık ne :)

Takıl bize, hayatı daha iyi yaşa Umine :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Coşuyoruz o zaman :P E hani özz falan gelmiyor mu, onlarsiz olur mu şimdi ya madem buluşuyoruz meyday'i de isterim :P

Yalniz bir şey sorucam ben en son öss zamaninda gittim o kampüse ve bayaaa uzun bi yokuş var, sanirim kontakt da o yokuşun tepesinde olacak. Ulaşim nasil olacak şimdi oraya? CastieLL hazir orada okuyor bizi bi aydinlatsin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Coşuyoruz o zaman :P E hani özz falan gelmiyor mu, onlarsiz olur mu şimdi ya madem buluşuyoruz meyday'i de isterim :P

Yalniz bir şey sorucam ben en son öss zamaninda gittim o kampüse ve bayaaa uzun bi yokuş var, sanirim kontakt da o yokuşun tepesinde olacak. Ulaşim nasil olacak şimdi oraya? CastieLL hazir orada okuyor bizi bi aydinlatsin :D

Kaç dakika sürer ki? :011: Ring servisi var ama oda kartlı yani 4-5 dakika yokuş çıkacaksınız büyük ihtimal ama kontakt ta ringler ücretsiz olur mu dersen, sanmam. Ki içeride öğrenci kartıyla giriliyor. Herhalde biletler girişte satılacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Kontakt etkinliği için geldim dey,nce kapıda görevliler kart sormadan alıyorlar. Okulun öğrencisiyseniz zaten kartla direk giriyorsunuz.

İki sene önceki etkinlikte kapıda servisler vardı ücretsiz olarak etkinlik alanına götürüyorlardı. Ama yürümesi de 5-7 dk. falan sürüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm anladim sora sora Bağdat'i bulacağiz yine :D Biletlerin bitme durumu oluyor mu Bahadir abi?

Kimin gelip gelmeyeceği belli olduktan sonra aslinda Cumartesi son olarak kim kaçta gelecek diye belirlesek güzel olur aslinda. Telefon numaralarimizi da isteyen olursa paylaşiriz böylece sonradan gelenler de gruba dahil olabilir. Cumartesi kesinleşmiş olur herhalde kim gelecek kim gelmeyecek vesaire.

Ben Avcilar'da oturduğum için, 11'de dahi evden çiksam oraya gelmem rahat 1'i bulacak. O yüzden 1 civari gelirim ben.

Edit: Ha tabi belirtmeden geçmiyeyim, böyle emrivaki buluşma tadinda oldu biraz. Yine isteyen kendi başina veya arkadaşlariyla takilabilir; biz Blue Dragon'la beraber takilacağiz gibi bir durum ortaya çikinca belki eski AMT buluşmasi tadinda gezeriz diye düşündük ama zorla güzellik olmaz herkesin kendi çevresi var :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bilet tükenir mi bilmiyorum önceki gittiğimde cumartesi almıştım pazarda aynı biletle girmiştim bu sefer de aynı durum var herhalde ama ikinci güne bilet kalır mı kalmaz mı o konuda hiç fikrim yok.

Ben 13.30 gibi falan orada olacağım tayfamla :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kongre merkezinde olacakmış bildiğim kadarıyla. Oraya yürümesi 5 dakika falan sürer. Ring hatları var ama çalışır mı haftasonu bilmiyorum. Normalde ring kartları kullanılıyor. Ama etkinlik için ücret karşılığı çalışır belki. Kartla 20 kuruş alıyor :P Ben de bir arkadaşımla geleceğim. Ekibim falan yok yani :P

Dediğiniz gibi görüşme yapılabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anlaşildi. Ben mesaj attim Kontakt'a zaten bilet konusunda, cevap gelince buraya yazarim merak eden varsa öğrenir.

Şunu tekrar atayim, arka sayfada kaldi. Etkinliğe gelecek diğer arkadaşlarin gözü korkmasin buluşma muhabbeti geçti diye :P

Edit: Ha tabi belirtmeden geçmiyeyim, böyle emrivaki buluşma tadinda oldu biraz. Yine isteyen kendi başina veya arkadaşlariyla takilabilir; biz Blue Dragon'la beraber takilacağiz gibi bir durum ortaya çikinca belki eski AMT buluşmasi tadinda gezeriz diye düşündük ama zorla güzellik olmaz herkesin kendi çevresi var :D
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm anladim sora sora Bağdat'i bulacağiz yine :D Biletlerin bitme durumu oluyor mu Bahadir abi?

Kimin gelip gelmeyeceği belli olduktan sonra aslinda Cumartesi son olarak kim kaçta gelecek diye belirlesek güzel olur aslinda. Telefon numaralarimizi da isteyen olursa paylaşiriz böylece sonradan gelenler de gruba dahil olabilir. Cumartesi kesinleşmiş olur herhalde kim gelecek kim gelmeyecek vesaire.

Ben Avcilar'da oturduğum için, 11'de dahi evden çiksam oraya gelmem rahat 1'i bulacak. O yüzden 1 civari gelirim ben.

Avcılar'dan 2 saat sürer mi ya ben Beylikdüzü'nden 45 dakika civarı gidiyorum. Ulaşımı elverişsiz mi senin evin olduğu yerin? Bakırköy misal okula çok yakın ama tek araba ile gelemiyorsun metroya yakın olmayınca.

Bu arada bu tarih çok sakat ya benim gibi tatilde memleketine giden insanlara kastı mı var bunların. Neden böyle bir tarih seçilmiş ki. Hani bahar yarıyılının ilk hafta sonu olabilirdi. Dersler başlamadan öğrenciler okula doluşmadan sanki sadece İstanbul'dakiler için yapılmış ama üniversitede okuyanlar hiç düşünülmemiş gibi bir izlenim oluştu bende.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Buluşma olarakta yapılabilir ama çoğu kişinin ekibi, tayfası, farklı arkadaşıyla gelebilir. Farklı farklı standlar olduğu için hep beraber gezemeyebiliriz. Ama birbirimizi uzun aradan sonra görmek, görüşmek mutluluk verici olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?