Jump to content
  • Kayıt Ol

KONTAKT 4

panres

Önerilen İletiler

Sap geliyorum. O tarafları da pek bilmem. Planım metrobüse binip Cevizlibağ'da inmek ve tuhaf giyimli insanları takip etmek qhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 109
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

17

• loykad

17

• Aurora Borealis

12

• bLueeekun

11

Sap geliyorum. O tarafları da pek bilmem. Planım metrobüse binip Cevizlibağ'da inmek ve tuhaf giyimli insanları takip etmek qhey

Cevizlibağ'dan 41AT veya 85C'ye bin okulun içine giriyor zaten abi. Biliyorsundur belki de söyleyeyim dedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Avcılar'dan 2 saat sürer mi ya ben Beylikdüzü'nden 45 dakika civarı gidiyorum. Ulaşımı elverişsiz mi senin evin olduğu yerin? Bakırköy misal okula çok yakın ama tek araba ile gelemiyorsun metroya yakın olmayınca.

Bu arada bu tarih çok sakat ya benim gibi tatilde memleketine giden insanlara kastı mı var bunların. Neden böyle bir tarih seçilmiş ki. Hani bahar yarıyılının ilk hafta sonu olabilirdi. Dersler başlamadan öğrenciler okula doluşmadan sanki sadece İstanbul'dakiler için yapılmış ama üniversitede okuyanlar hiç düşünülmemiş gibi bir izlenim oluştu bende.

Genelde bu tarz buluşmalar hep öyle oluyor ya, ben ne etkinlikler kaçirdim final haftama denk gelen. Ama adamlarin da suçu yok, ne yaparlarsa yapsinlar ortak bi tarih bulmalari çok zor; illa ki bi mağdur olan çikacak. Normalde mesela çoğu üniversitenin bahar tatilinin ilk haftasi, benim final haftama denk geliyordu. Mağdur olan hep var.

Ben Avcilar'dayim ama Parseller kisminda oturuyorum. Metrobüse gitmek için minibüse binmem gerekiyor, oradan metrobüs oradan metro oradan da davutpaşa. Trafiği ve bekleme sürelerini de katarsak 12-1 arasi bir saat olur yine de :D

Bilmeyenler için metrobüs+metro rotasi şu şekilde, yani en azindan ben böyle geleceğim: Metrobüsle Şirinevler'de inip hemen yan taraftaki Ataköy-Şirinevler metrosuna geçeceksiniz. Oradan Davutpaşa durağinda inip hemen üniversitenin karşisina geliyorsunuz zaten. Sonrasi da kalabaliği takip etmek :D

Edit: Bilet konusu:

6Rma7.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar ne oluyor birden canlanmış burası bounce.gif

Kimse gitmiyor diye kıskançlık bari duymuyordum. Gidecekler listeli moral bozucu, umarım daha da artmaz boxing.gif Umine, gundamaster, animedyum, bLue-Özkan gerçekten yüz yüze bir defa da olsa görüşmek istiyorum. Lakin hafta sonu şehir dışına hasta ziyaretine gideceğimiz kesin. hmm.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yapmaaa of yaktim seni meyday cgass4

Neyse geçmiş olsun hastaniza madem, sağlik > eğlence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle canlı bir başlık görmek benim de hoşuma gitti her ne kadar İstanbul' da olmasam da. :) İyi eğlenceler şimdiden herkese.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Genelde bu tarz buluşmalar hep öyle oluyor ya, ben ne etkinlikler kaçirdim final haftama denk gelen. Ama adamlarin da suçu yok, ne yaparlarsa yapsinlar ortak bi tarih bulmalari çok zor; illa ki bi mağdur olan çikacak. Normalde mesela çoğu üniversitenin bahar tatilinin ilk haftasi, benim final haftama denk geliyordu. Mağdur olan hep var.

Ben Avcilar'dayim ama Parseller kisminda oturuyorum. Metrobüse gitmek için minibüse binmem gerekiyor, oradan metrobüs oradan metro oradan da davutpaşa. Trafiği ve bekleme sürelerini de katarsak 12-1 arasi bir saat olur yine de :D

Bilmeyenler için metrobüs+metro rotasi şu şekilde, yani en azindan ben böyle geleceğim: Metrobüsle Şirinevler'de inip hemen yan taraftaki Ataköy-Şirinevler metrosuna geçeceksiniz. Oradan Davutpaşa durağinda inip hemen üniversitenin karşisina geliyorsunuz zaten. Sonrasi da kalabaliği takip etmek :D

Edit: Bilet konusu:

6Rma7.png

Amacım arıza çıkarmak değil ama konuya baktım dedim tarihe dikkat ettin mi ona göre yaz sonra boşuna geliyorum falan yazma. Neyse baktım okulun açılmadığı bir tarihte. Memleketim uzak olduğu için ilk hafta senin gibi okula gitmeyecektim ama ders işlemleri hep sıkıntı olduğu için bu dandik üniversitenin arıza çıkıyor. Diyeceğim o ki bizim okulda yapılmasının espirisi yok olsaydı ilk haftasonu bile değil en azından 2. haftasonu olmalıydı. Giden eğlensin falan ama nedense YTÜ'de okumamızın onlar için bir espirisi yokmuş gibi geliyor bana. Dediğim gibi amacım arıza çıkarmak değil ama nedense bunu yazmadan edemedim. :kirmizi::kineme:

Gidecek arkadaşlar adına güzel bir etkinlik olsun cgass4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bilmeyenler için doğru yöntemlerden biri, ilk sene Death Note'dan L'nin cosplayini yapan bi elemanı takip etmiştim metroda; nerede ineceğimi bilmiyordum çünkü 6p8nW

SGE: Bizim tayfa ile beraber Supernatural ekibi olarak orada bulunacağız ben Sam, Aurora Borealis ise Dean olacak. Diğerleri süprizqnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilmeyenler için doğru yöntemlerden biri, ilk sene Death Note'dan L'nin cosplayini yapan bi elemanı takip etmiştim metroda; nerede ineceğimi bilmiyordum çünkü 6p8nW

SGE: Bizim tayfa ile beraber Supernatural ekibi olarak orada bulunacağız ben Sam, Aurora Borealis ise Dean olacak. Diğerleri süprizqnoluyo

giden herkese duyurulur bol bol foto isteriz ha ona göre :qgel: modlar fotoğraf makinalarınızı unutmayın ha :sikintili:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyle bir düşünceniz olduğunu bilseydim Bobby olurdum. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:)) çok tatlısın bahadır... Anladın sen...

not: Cas: Besto, crow da serhat olsun ama lütfen...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

olim olmasınada hiç izlemediğim bir seride bilmediğim bi karakteri nasıl canlandırıcam ayıptır sorması :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:)) işte tam da bu yüzden sen olmalısın...:)) Benden ne kadar Dean olursa senden de o kadar Cas olur işte:)) bana ne ya ben Mogami olacağım ama bana bir tane Moko san lazım :))
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
:)) çok tatlısın bahadır... Anladın sen...

not: Cas: Besto, crow da serhat olsun ama lütfen...

Ama süpriz olacaktı bunlar:aglama3:

Yalnız Serhat Boby olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

herşey iyi güzelde bu bahsettiğiniz Cas kimdir nedir? hani bilelimde ona göre hareket edelim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

herşey iyi güzelde bu bahsettiğiniz Cas kimdir nedir? hani bilelimde ona göre hareket edelim :)

Şöyle bir şey;

7-02-Hello-Cruel-World-Captures-castiel-28167989-500-281.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

İşte sana Cass. İyi bir gözlemle ve ezberle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

her ne kadar ingilizcem çok iyi olmasada videodan anladığım kadarıyla, Cas için söliyebileceklerim şunlar; bir melek olduğu, dünyamız ve insanlık ile ilgili hiçbirşey bilmediği, birinin oturma odasında 3 erkekle birlikte yapmaması gereken şeyleri bilmediği (yarıldım orda resmen :D), olur olmadık yerlerde karşımıza çıkabildiği vede parmağımı çek şakasını yanlış anladığı oldu. karakter profilinde eksik yada yanlış bişiler varsa düzeltirseniz sevinirim ona göre çalışıp geleyim ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
her ne kadar ingilizcem çok iyi olmasada videodan anladığım kadarıyla, Cas için söliyebileceklerim şunlar; bir melek olduğu, dünyamız ve insanlık ile ilgili hiçbirşey bilmediği, birinin oturma odasında 3 erkekle birlikte yapmaması gereken bişiyi bilmediği (yarıldım orda resmen :D), olur olmadık yerlerde karşımıza çıkabildiği vede parmağımı çek şakasını yanlış anladığı oldu. karakter profilinde eksik yada yanlış bişiler varsa düzeltirseniz sevinirim ona göre çalışıp geleyim ...

Tamam oldun sen :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

EE boşuna düşünmedik seni Castiel diye:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karşıya Beraber geçelim besto..

Trençkot pardesu ve kravat takmayı unutma:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?