Jump to content
  • Kayıt Ol

KONTAKT 4

panres

Önerilen İletiler

gundamaster
Etkinlik sonrası konuştuğumuz gibi bi dahaki sene daha bi üstüne düşmemiz lazım gibime geliyor :) sadece kontak için değil varsa böle başka organizasyonlar onlarada katılmak lazım gayet öğretici oluyor bazı arkadaşlar için, kimileri lol die bir oyunun varlığından haberdar olurken, kimileri içinse 2D'nin 3D'ye uyarlamalarının oldukça ilgi çekici olabileceğini bizzat kendi gözleriyle görme fırsatı buluyor :) demem o ki ... sen anladın beni bahadır :)

Anlamaz olur muyum hione, aynı dili konuşuyoruz senle qkasd

Buna müteakip seneye yapılacak etkinliklerde birileri mutlaka Bayonetta yapmalı! :011:

@Squaw ben canlısını da gördüm:dft001:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 109
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

17

• loykad

17

• Aurora Borealis

12

• bLueeekun

11

Anlamaz olur muyum hione, aynı dili konuşuyoruz senle qkasd

Buna müteakip seneye yapılacak etkinliklerde birileri mutlaka Bayonetta yapmalı! :011:

öle bişi olucak olursa üstad CMYLMZ da dediği gibi yıkarlar orayı gibime geliyor :) bizimde kaçırmamak için geceden gidip kamp fln kurmamız gerekir eğer öle bişi olursa :D...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hatunun resimlere baktım da bunu yapan kişi ödül filan bırakmaz ortada, tabi layığıyla yapmalı. :P hahaha Bir de, o kalçalar.. o.O Jennifer Lopez hal etmiş. 535800_zps69ef2bc5.gif

Yalnız biz de seksi erkekler görmek isteriz, bizim canımız yok mu?

[bimgx=300]http://i1227.photobucket.com/albums/ee440/squaw2/Anime/1zps2gg_zpsb98728ab.jpg[/bimgx]

Gerçi hadi vücut ve kostüm işi tamam da o yüz, o gülüş, o ifade... Kimsenin bunu başarabileceğini düşünmüyorum... 023_zps0c410a93.gif

Mesela arkadaş burda başarmış (yaklaşmış diyelim :D) ama kesin kız bu çünkü viiicudunu göstermemiş. :P

423070_306945836087822_1444340648_n_zps59a2484b.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yav istediğin vücut göstermeli, seksili erkek cosplayer olsun Squaw ablam ya. Alın bakalım. Best Jinx TR (Literally)

1920413_692643817454513_47324444_n.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yav istediğin vücut göstermeli, seksili erkek cosplayer olsun Squaw ablam ya. Alın bakalım. Best Jinx TR (Literally)

1920413_692643817454513_47324444_n.jpg

@hione ...... Anladın sen.....

@ Squ baby canlı görmen lazımdı Sparow'u bildiğin herif tıpkısının aynıydı. Hareketler falan çok başarılıydı:)

aslında pazar da bizim çıkışımıza doğru hareketlendi cosplayciler sonra fark ettim ki kapıdaki görevliler yok.. :))

@Aequitas :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Senelerdir katılmak istiyorum. Hep bir şeyler araya girip duruyordu, bu sene ilk defa tamamen bütün hazırlıklarımı yaptım ve baya baya heveslendim ama yine olmadı. Seneye umarım.

Ama bir kaç fotoğraf gördüm facebook sayesinde. Gördüklerim arasında en iyileri Gun Grave ile ismini şuan hatırlamadığım LoL'ün Pudge benzeri hook kullanan karakteriydi.

Benden önceki iletilere şöyle bir göz gezdirdim, çekicilik konusundan bahsedilmiş. Cosplay olayı ile uğraşmıyorum ama bu işin estetik ve emek üzerine kurulu olduğunu düşünüyorum. Ve yaptığınız bir şeye tamamen gönül veren biriyseniz elinizden gelenin yapılması gerektiğine inanıyorum. Yani, düzgün bir vucuda sahipse biri, bunu ortaya koymaktan neden çekinsin ki? Ama dediğim gibi "estetik" bir biçimde yapılmalı bu.

Elbette ki, sadece ilgi için, hiç bir estetik yönü olmadan çekiciliklerini kullanmaya çalışanlar da var. Görmedim değil yani. Özellikle, kız çocuğu diyebileceğimiz yaştakilerin böyle bir şeye yeltenmesi ister istemez acıma hissi uyandırıyor bende. Ama bu insanlar hakkında yargıda bulunmanın haddimize olmadığına inanıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tüm yorumları okumadığını için kaçırdığın noktalar olmuş sanırım Stzake :) benim ya da arkadaşlarımızdan hiçbirinin yargılama yaptığını ve yaptığımı düşünmüyorum. Kendi adıma konuşacak olursam hiç kimseyi yaptığı ya da konuştuğu, bir de zevkleri için yargılamam. Eleştri her zaman olumlu olacak diye bir kural yok, bizim burda yaptığımız şey bu, yani eleştri.

İlgi çekmek, popüler olmak ya da hoşlandığı erkeği etkilemek adına vücudunu kullanıp kendimi deforme eden hemcinslerime karşıyım ki seksiliğinin farkında olup da vücudunu kendi için kullanıp asil bir şekilde bunu taşıyorsa o kişiye ben aşırı saygı duyarım. Ne yazık ki baktığın zaman sevdiğim Japon kültürlerinden biri olan 'cosplay' olgusunu da sadece bu yönde ilerletiyoruz. Diğer toplumların bu tarz etkinliklerine baktığımda seksepalite yanında oldukça sağlam olup seksi olmayan cosplay çalışmaları da görüyoruz. Ufacık kızların dilediği kadar layığıyla yapsın, seksi tercihlerle olan cosplayleri yapmasına karşıyım. Yoksa yaşı ile olgunlaşmış bir bayan dilediği seksilikte olan cosplayi yapsın. Tabii vücudu kaldırıyorsa ve layılığıyla yapıyorsa. Mesela benim resmini eklediğimiz Zoro cosplayinde Berk Can kollarını aldırmalıydı, en azından o günlük. Bahsettiğimiz jartiyerli kızımız, bunu giymişsin madem, en azından fotoğraf çekimlerinde verdiğin pozlara dikkat et, vücudunu orta yere serme.

Kısacası, biz de senin son yorumda değindiğin şeyi konuşuyoruz ama arada baya yorum olduğu için gözden kaçırmış olman doğal. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seneye Kirito veya Natsu Cosplayim ile Kontakt 5 de olacağım bu sene gidemedim ama seney kesin gideceğim :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?