Jump to content
  • Kayıt Ol

En İyi Bölüm?

Fingolfin

Önerilen İletiler

Bu başlığı açma nedenim yeni çıkan animelerin bölümlerini değerlendirmek için. Örnek vermem gerekirse;

P.tesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, C.tesi, Pazar :D olmak üzere misal p.tesi günü A animesinin x.bölümü, B animesinin y.bölümü vb... böyle izledikleriniz arasından bir en iyi sıralaması yapacaksınız. Ayrıca bölümlerin altına yorum atarsanız da tadından yenmez. Böylece herkesin fikri olabilir, hem de yorumlaşmak kolaylaşabilir. Örnek

NOT: Doğal olarak spoiler kullanmanız gereken yorumlarda unutmayın lütfen. Yoksa yedi gün içinde telefonunuz çalabilir demedi demeyin.

1. A animesi x.bölüm: (Yorum)(İsteğe bağlı tabi)

2. B animesi y.bölüm: " "

.

.

.

.

Böyle işte. Ben şimdi iki anime için yapacağım ama çıktığı gününde değil bu seferlik böyle olsun.:D

1. HunterxHunter 2011, 112. bölüm:

Bu gün için izlediğim en güzel anime bölümü buydu. Olayların işleyişi yavaşlatılmış olmasına rağmen bölümü sıkılmadan izledim ve güzel analiz yapılmış bir bölümdü. Anlatıcının olayları aktarması da gayet iyi olmuş.

Yupi'nin güçlü olduğu bilinen bir şeydi lakin onunla kapışması gerekenlerle güç farkı çok fazla çıktı be. Hem de Morel'in gücü tam değil birde.

Kral'ın duygusal açıdan değişimi iyi aktarılmıştı zaten ve sonunda bu bölümde de doruk noktasını gördük.

Sonraki bölümlerde güzel savaşlar bekliyor bizi. Kral çok pis dalacak ha.:D

Ayrıca Gon'danda iyi şeyler bekliyorum.

2. Mahou Sensou 1. bölüm: KışGüncellerinden izlediklerim arasında en çok hoşuma giden bu oldu şimdilik. İlk bölüm olarak gayet güzeldi. Bilgi için http://myanimelist.net/anime/19769/Mahou_Sensou.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Fingolfin

2

• cakiphan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Şu gününde yazma işi pek olmaz bence . Yani herkes çıktığı gibi izleyemez izlese bile buraya yazma işi sıkıntı . Kaldı ki zaten aşağı yukarı her animenin tartışma bölümü var ama yazan yok (ama fikir güzel tabi)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten çıktığı gün yazmak zorunda değiller. Sadece kendi içinde gruplandırmak için çıktığı günler dedim, anlatabiliyor muyum?:) Zaten herkes bölümün ne zaman çıktığı bilir yani takip ediyorsa. Örneğin One piece, Pazar ama ne zaman izlediyse güncel olarak o günün bölümlerini sonra da yazabilir:D. Mesaj yazmak istemeyen de yazmaz. Zorunlu bir şey yok. Çoğu serinin başlığı var ama burada daha farklı olacağını düşündüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?