Jump to content
  • Kayıt Ol

Wonder Momo

CHOBiTS

Önerilen İletiler

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• Akuma_Blade

1

• Ungoend

1

• hibarikasuya

1

En Çok Yazanlar

ilginç olacak gibi mi desem bilemiyorum oyunu bana sadece saatlerce nasıl oynabildim bu oyunu dedirten mario'yu bana hatırlatması dışında birşey aklıma gelmedi umarım iyi ve sağlam konusu olur. Haber için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

12 13 bölümlük zaman katletme serisi olmasında. Yav bu japonlar fena işsiz ta ne zamanki oyunun animesini yapmayı akıl ediyorlar. Fena işsiz bunlar fena :birsey gelmez:gj

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Seri yayına başladı. Ayrı bir konu açmayı gereksiz buluyorum, o denli kötü çizimleri ve vasat altı bir seiyuu performansı var. Ama yine de izleyin derim. Zira konsept çizer kadrosunda bir Türk, Ömer Doğan bulunuyor. Eğer UDON dönemi Street Fighter'larının orijinal karakter dizaynlarını hatırlıyorsanız kendisi hakkında fikriniz oluşabilir.

Kendisi Twitter hesabında 2-3 yıldır bu proje üzerinde çalıştığını yazmış. Gösterdiği emeğe saygı duymak gerek fakat kötü stüdyo, kötü animatörler, yapımcı cimriliğinden dolayı kısa metrajlı format ve vasat altı seiyuu'lar birleştiğinde bu emek fazlasıyla boşa gitmiş görünüyor.

Umarım bu proje Ömer'in Anime dünyasındaki son işi olmaz ve onu ileride daha kaliteli çalışmalarda görmemize vesile olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?