Jump to content
  • Kayıt Ol

Mahou Sensou

painscream

Önerilen İletiler

mahou-sensou-broadcast-date.jpg

58103.jpg

Bu modern aksiyon dolu büyülü hikayede, Takeshi Nanase karanlık bir geçmişi olan sıradan bir lise öğrencisidir.Bazı durumlar yüzünden, çocukluk arkadaşı Kurumi Isoshima ile "sahte" sevgili olmuşlardır. Ama, bir gün daha önce hiç görmediği bir üniforması olan Mui Aiba adında bir kızla karşılaşır. Bu karşılaşma Takeshi'nin kaderini tamamen değiştirecektir. Mui, Takeshi'ye bir büyücü olduğunu ve özür dileyerek Takeshi'yi de büyücüye dönüştürdüğünü söyler. Tek bir dünya olduğunu sanan Takeshi aslında insanların ve büyücülerin yaşadığı iki farklı dünyaların olduğunu farkeder.

Tanıtım alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• painscream

1

En Çok Yazanlar

Anime başlamadan önce şans eseri mangasına bakmıştım. Orta halli bulup takip listeme aldım.Animeye gelirsek

ilk dört bölüm oldukça klişe gelsede az çok izletmesini biliyor. Son dönemde iyice moda olan lli müdür ve öğretmenlere bir yenisini daha eklenen yapımda. Takeshi adlı karakterimiz kendi dünyasından kurtulmak için çeheneme bile gitmeyi düşünürken o ve arkadaşları Mui sayesinde parelel evrene geldiler ve büyü eğiti almya başladılar. Henüz yeni tanıştıkları halde arkadaşlarını bırakıp mui'nin peşinden gitmesi fazla itici geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

5-6. bölümler

Takeshi ile Miu yakınlaşırken sahte kız arkadaşıda olsa baya yıpranmaya başladı.Takeshi'nin dünyadaki kardeşide büyücüler dünyasına gelecek bakalım hangi tarafta yer alacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?