Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni Death Note Projesi [Geçici Başlık]

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

xEDQ3g.jpg

Shueisha'dan çıkan Death Note yeni baskılarının 5. cildinin iç kapağında yapılan ön duyuruya göre serinin 10 yılı yeni bir proje ile kutalanacak. 3 Mart 2014 tarihinde konu ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olacağımızı tahmin ediyorum. Ayrıca konu ile ilgili halihazırda resmi websitesi de geri sayıma hazırlanıyor.

Eğer yeni proje Anime ile alakalı değilse konu ilgili kısma taşınabilir.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

2

• Akuma_Blade

2

• PaarthurnaX

1

• dcmbr

1

En Çok Yazanlar

Monogatari serisinin yazari NisioisiN'in yazmiş olduğu Another Note: The Los Angeles BB Murder Cases diye bir roman var spin-off tadinda. Belki onu yapabilirler. Hatirlarsaniz seride Raye Penber diye bir adam vardi, onun eşi fbi ajaniydi. L de hatta bir zamanlar onunla çaliştiğini söylemişti. İşte bu roman o beraber çaliştiklari dava üzerine.

http://myanimelist.net/manga/7458/Death_Note_Another_Note:_The_Los_Angeles_BB_Murder_Cases

Epey hoş olur eğer onu yapsalar. Tabii Kira fanservis'i yapmayi hedefliyorlarsa o spin-off uygun düşmez çünkü içinde Kira yok :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

izlemeyen için spoiler

L ölmedi aslında yaşıyor ce-ee diye bişi yaparlarmış :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Death Note L'in ölümünden sonra tat vermedi.

Umarım Death note ile ilgili yapılacak olan bu proje Death Note'un ilk yarısındaki o muhteşem tadı verir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslinda o son bölümler toplum düzenine ve "adalet" kavramina, büyük şirketlere, medyaya vesaire harika göndermeler içeriyordu. İlk izlediğim zamanlar ben de üstteki düşüncelerdeydim fakat yaş ilerleyince tekrar izlediğimde çok anlamli geldi o bölümler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

off topic mode: on

Serinin ikinci yarısının ilkinden çok daha iyi olduğunu, Near'ın serideki en sevilebilir karakter olduğunu ve L'nin aşırı fanboyluğunu yapanlar yüzünden ikinci yarıdaki çoğu mesajın bu güruh tarafından ya farkedilmediğini ya inat ve ısrarla yanlış anlaşıldığını düşünüyorum. "Para için uzattılar, rezil rüsva ettiler" diyenler yada favori karakterlerlerinin kendi hataları yüzünden düştüğü sonu hazmedemeyen diğer fanboy grubu apayrı bir sorunsal.

off topic mode : off

Bana kalsa yeni bir Anime proje gelmemesini isterdim zira her şey -yığınla tren kazasına yaklaşan durumlara rağmen- olması gerektiği gibi bitti (hoş, gerçi yeni projenin Anime olup olmadığını bile bilmiyoruz ama Anime bölümüne açıp gaz vereyim dedim, yalan yok) yine de eğer bir Anime gelecekse bu Beyond Birthday yada Near odaklı anlatılan az bölümlü bir hikayeden başkası olmasın lütfen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?