Jump to content
  • Kayıt Ol

Notari Matsutaro

ozman

Önerilen İletiler

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

2

• CHOBiTS

2

• ozman

1

• tabibitosan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Ooo! Epey spor seri çıkıyor bu bahar. Bununla birlikte 4 oldu sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Free'den sonra fujoshilerin yeni gözdesi bu seri olacakmış :011:

Muhtemel sumocu tipi

AnimeOU_HSD_Kenichi_37mp4snapshot170120140224160258r52dX.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

joponlarda en sevmediğim şey bu sumo kültürü ki izlemeyi bile düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spor serileri gelip dursun ya, keşke her sene böyle olsa, bir sürü spor serisi olur, ne güzel. I zaman da eskilerden izlemek istediklerimizi izleyemeyiz, orası ayrı. :P

Chobits gibi ben de Japon kültüründe sumoyu bir türlü sevemedim nedense. İzleyebilir miyim izlemez miyim bilmiyorum ama gundam'ın dediği gibi bunu da güzeller geçidi yapsınlar. O zaman güzel olmasa da puanları tavan yapar. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fazla el değmemiş bir konuya değinmişler. Büyük ihtimal, izleyeceğim. Her şey bir yana, Tetsuya-sensei hatrına izlerim. Hatta Joe için teşekkür etmezsem izlediğim dakikalar haram olur.

Ve yanılmıyorsam eğer, aynı isimli eski bir seri daha vardı. Bu da sanırım, yeniden çekim adına yapılmış. Yada farklı bir senaryo ile piyasaya sürecekler. Üstelik, Toei'den çıkıyor.

Dediğim gibi her şeye rağmen, takip edeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

@CloudT yanılmıyorsun ama OVA olarak vardı bu yapım. 1973-93 arası yayınlanan bir mangaydı bu. Artık eskilere el atıyorlar. Önce LOGH animesi şimdi de bu seri.

Yapımcılar doğru yolu buldu.

Sumo'yu ben de sevmesem de enteresan bir konuya değindikleri için izlemeyi düşünüyorum. Tabi ekranda umarım koca popolar görmem :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spor serileri gelip dursun ya, keşke her sene böyle olsa, bir sürü spor serisi olur, ne güzel. I zaman da eskilerden izlemek istediklerimizi izleyemeyiz, orası ayrı. :P

Chobits gibi ben de Japon kültüründe sumoyu bir türlü sevemedim nedense. İzleyebilir miyim izlemez miyim bilmiyorum ama gundam'ın dediği gibi bunu da güzeller geçidi yapsınlar. O zaman güzel olmasa da puanları tavan yapar. :D

Guzel kizlarla dolu yapsalar bile sahsen karizmatik erkek basrol olmayacagi icin izlemem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?