Jump to content
  • Kayıt Ol

Toaru Hikuushi e no Koiuta

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Konu:

Her şeyini kaybetmiş olan bir prensin ana vatanına sa saglim dönmesinin hiç bir garantisinin olmadığı bir yolculuğu konu alan bu hikayede; o güne kadar zihninde yer edinen nefret ve intikam duygularının yerini bu yolculuk sayesinde sıcak dostluklar ve aşkın almasını konu ediniyor.

Özellikle dördüncü bölüm gelişmelerinden sonra seriyi begeniyle izliyorum.

7. bölümde yan karakterlerimizin yaşadığı romantizm meyvesini verdi ve biri cesurca öldü. Bu ölümün yurttaki arkadaşlarına yansıması nasıl olacak bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• calieran

2

• gundamaster

1

6-10

İlk düşman saldırısında arkadaşlardan çoğu öldü ikinci saldırada ise geri kalanların öelceği ap açık ortada. Sade başroller kalacak gibi duruyor. Yapılan yolçuluk tahmin edilenin üstünde kayıba yol açtı şimdiden acaba değecek mi bunca emek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok harika bir seri. Kesinlikle tavsiye ediyorum. karakter çizimlerinden tutunda ost'larına kadar. oldukça güzel bir seri. insan 12 bölümde bitmesini istemiyor. Özellikle Claire'ın kimliği beni fazlasıyla şaşırtmıştı. tabi sonrasında gelen ölümler falan... iyi bir animeydi. üzülücem biticeğine :aglama3:

Bu arada konunun başlığında bir hata var. Toaru Hikuushi e no Tsuioku değil Toaru Hikuushi e no Koiuta.

neyse ufak bir kelime hatası düzeltilirse iyi olur.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Başlığı düzelttim Chobits gözden kaçırmış :006:

İlk 5 bölümü izleyip ara vermiştim. Çıkan 5 bölümü bugün bir oturuşta izledim. Tam da hikayenin koptuğu bölümde bırakmışım. İzlediğim 5 bölüm harikaydı. Savaşın çıkması verilen kayıplar ve ardından gelen drama animeye çok yakıştı. Son iki bölüm kaldı bu bölümlerle de iyi bir final yaparsa isminden söz ettirebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

11.bölüm

Savaşı kazanan kahramanlarımız büyük kayıplar verdi. Uçan tek uçak iki erkek başrolümüze ait olması ve düşman ucaklarında ağır makineli tüfekler olmasına akrşın bizimkilerin uçakları tek atışta düşürmeleri başından beri saçmaydı. Nina Viento, Kael'in sözleri sonucu ölmekten vazgeçip güçünü aktif hale getirdi ve gemiyi kurtardı. Müttefiklerinde yardımıyla macera devam edecek ve aşıklarda yakınlaşacaklar sonunda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Final

Ne oldu ya bitti mi şimdi? Yeni sezon gelicek mi.:aglama3:

Mangası olmadığına göre novelden uyarlama bir yapım herhalde? Peki novel devam ediyor mu?:qaglayacak:

Ya gidip kurtarış sahnesinide izlemek isterdim be sonu ne güzeldi bizim Kal kocaman adam oldu bir anda büyüdüde ninayı kurtarmaya gitti. Kal ile kardeşinin büyümüş hali baya tatlıydı.

Ahhhhh!!! :neqoluyor: Kekşe Nina'nında büyümüş halini görseydik sadece sesini duyduk.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?