Jump to content
  • Kayıt Ol

The Gamer

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Manga Adı: The Gamer

Yazar: Sung Sang-Young

Çizer: Sang-Ah

Yayın Durumu: 27+ Devam ediyor

Tür: Aksiyon, Fantazi, Fantastik, Manhwa, Okul Hayatı, Shounen, Doğaüstü, Webtoon

Çeviri Durumu: İngilizce çevirisini Bap scans yapıyor. Türkçe çevirisini ise Webtoon Garden yapmakta.

Resmi Sitesi:

http://comic.naver.com/webtoon/list.nhn?titleId=552960

Meraklıları çeviriyi bekleyemeceği için korece bakmak istersiniz diye site adresinide paylaşıyorum.

Konu: Başrolümüz Han Jee-Han 18 yaşında sıradan bir lise ikinci sınıf öğrencisiyken tüm hayatı sanki bir RPG oyunun içindeymiş gibi ayarlanmaya başlar. Sınıftaki arkadaşlarının kafasının üstünde seviyeleri ve diğer bilgilerini görebilmektedir. Öğretmeni ve ailesi bir görev veriğinde bu görevin ekranı açılıyor ve kabul edip yerine getirdiğinde ise deneyim puanı alıp seviye atlamaya başladığında ise işlerin bu kadar kolay olmadığının farkına varır. Çünkü eve dönerken yanlışlıkla başka bir özel yetenek sahibinin yarattığı zindana girer. Burada orta yaşlı bir adamla kendi yaşlarında güzel bir kızın dövüşüne tanıklık eder. Orta yaşlı adamın çağırdığı yaratıklardan biri tarafından esir alınır. İkili dövüşürken Jee-Han'da yaratığı yenmenin bir yolunu bulur.

Yaşadığı bu tehlikeden sonra en yakın arkadaşı Shin Shun'a zindanı sorar. Shin Shun ilk başta arkadaşının başka biri olduğunu düşünür ama o olduğunu anladıktan sonra tüm olanı anlatır. Şimdi Jee-Han bir şeçim yapmalıdır ya sıradan hayatına devam edecek ya da oyun vari bu dünyanın gizemini keşfetmek için özel yetenekli insanlara katılacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• oguzhan446

3

• CHOBiTS

2

• gundamaster

1

• Akuma_Blade

1

İşte tam da benim izlemek istediğim anime konusu..Bu oyunvari konulu animeler hep ilgimi çekmiştir Sword Art online de buna benzer heralde. Bununda onun kadar iyi olacağını umuyorum,kesinlikle izleyeceğim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
İşte tam da benim izlemek istediğim anime konusu..Bu oyunvari konulu animeler hep ilgimi çekmiştir Sword Art online de buna benzer heralde. Bununda onun kadar iyi olacağını umuyorum,kesinlikle izleyeceğim :D

Manga ile animenin farkını sanırım henüz bilmiyorsunuz. Bu da bu konularda yeni olduğunuzu gösteriyor. Bu izlenecek değil de okunacak bir yapım, bilginize.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben bunu anime sanmıştım ya ;D dikkat etmemişim ;(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

korece çevireyi okumaya başladım güzelmişş,türkçe çeviride yapılır inş yakında ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Gamer'in Anime olacağına dair bir haber çıkmış mıydı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?