Jump to content
  • Kayıt Ol

No Game No Life 09.04.2014

painscream

Önerilen İletiler

Ses tonu da gayet iyiydi oradaki, anime de çerezlik kategorisinde gayet iyi gidiyor. Kendini izlettiriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 30
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

7

• bLueeekun

5

• painscream

5

• CHOBiTS

4

2 ve 3. bölüm

Abi kardeş emin adımlarla ilerliyor doğrusu. tek sıkıntım diğer karakterlerin yan karakter muamelesi görmesi. Bu sezon abi kardeş ağırlıklı baya seriv ar hakkaten. 3. bölümdeki santranç mücadelesi gerçektende çok ilginçti bakalım nasıl sonuçlanacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

4. bölüm

Sanranç turnuvasını kazandıktan sonra kardeşlerin kral olabilmek için oyun oynamaları oldukça sinir bozucuydu. Bölüm sonuna doğru tanrı Seto'nun onları ziyarete gelmesi ve asıl mücadelenin onunla yapılacağını görmek en azından diğer ırkların hepsini toplayıp santranç taşı olarak mücadelede yer alması gerektiğini öğrendik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

9. Bölüm

Seri kendini izlettiriyor, severek de izliyorum. Çerezlik denilebilecek kategoride. Oyunlar gayet güzel ve akıllıca seçilmiş. 9. bölümde kaybolma olayı da güzel işlenmiş. 3 bölümü kaldı geriye, muhtemelen o 3 bölümde öteki krallık ile oyun olacak. 2. sezon gelmezse seri yarım kalacak çünkü 3 bölümde amaçlarının tamamına ulaşamayacaklar. Yarım kalan serilerin arasına katılacak gibi gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Final

Çok iyi bir finaldi. Komik ve eğlenceli bir yapım oldu. 2. sezonu Merakla bekliyorum. 16 ırkında santarnc tahtasında bir taş olduğunu, Hepsini elegecirip tet'e meydan okiyacaklarını düşünüyorum.

"Boşluk asla kaybetmez."

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Final

İlk başlarda sevmesemde ilerde kendini sevdirmeyi başardı. Özellikle yan karakterler çok daha ilgi çekiciydi bana göre. Flugel karakteri ve Dola en sevdiklerim oldu. Serinin en şapsal karkateri olan Dola finale damgasını vurdu daha doğrusu kazanmanın anahtarı oldu. Romanı aldı başını gidiyor ve yeni anime sezonu ne zaman gelir bilinmez ama kısa süreceğe benzemiyor daha iki ırkı kontrol edebiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?