Jump to content
  • Kayıt Ol

Rakuen Tsuihō

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

mainimage1.jpg

Urobuchi Gen (Suisei no Gargantia, Puella Magi Madoka Magica, Fate/Zero, Psycho Pass, Phantom: Requiem of the Phantom ve yaz sezonundan Aldnoah Zero) ve Tomoki Kyoda (Eureka 7, FMA, Full Metal Panic, Rahxephon)'in senaryosunu, Seiji Mizushima'nınsa (FMA, Gundam 00) yönetmenliğini üstlendiği, Toei'nin Nitroplus ile ortak çalışması olan Rakuen Tsuihō (Expelled from Paradise)'in fragmanı yayınlandı.

Film bir bilimkurgu ve yer yer Mecha öğeleri de içermekte. Öte yandan herhangi bir konu detayı verilmiş değil.

Rie Kugimiya , Shinichiro Miki ve Hiroshi Kamiya bu filmin başrolünde yeralacak isimler. Karakter dizaynları Captain Earth'de de çalışacak olan Masatsugu Saito, mekanik dizaynlar ise Junya Ishigaki (Gundam X, Gundam Wing, Gundam AGE, V Gundam, Macross Frontier, Escaflowne) tarafından hazırlanıyor.

Film vizyona 15 Kasım 2014'de girecek.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

3

• gundamaster

2

• loykad

1

• suke

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

gundamaster

Urobochi ve Mizushima mı üstüne bir de Toei Animation??? O yeah baby:962129: Seiyular falan uçmuş bir yapım bu.

Bu kadar şahane bir birliktelikten muhakkak iyi bir şey çıkacaktır ki pvlerde çok hoşuma gitti. Kullanılan müzik olsun footagelar olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
mainimage1.jpg

Çok geniş açıdan alınmasa da arkada muazzam bir uzay görüntüsü, tam olarak ne olduğu belli olmayan ama bir gemi parçası diyebileceğimiz metalik kısım, elinde gitarı olan cool bir abimiz, baya ilgi çekici cıbıldak bir abla, bir de üzerine sci-fi damgası, başka bir şeye ihtiyaç yok, seiyular falan hikaye, her türlü izlenir bu film. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Urobochi ve Mizushima mı üstüne bir de Toei Animation??? O yeah baby:962129: Seiyular falan uçmuş bir yapım bu.

Bu kadar şahane bir birliktelikten muhakkak iyi bir şey çıkacaktır ki pvlerde çok hoşuma gitti. Kullanılan müzik olsun footagelar olsun.

Aynen paragrafi okudukça gözlerim fal taşi gibi açildi, garanti sağlam bir şey olur bu. Etkinliğe mi katsak ne yapsak :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

CG'ler çok kaliteli olmamış mı sizce de? Baya şahane bir iş çıkmış ortaya. Müziğin aksiyon sahneleriyle uyumu zaten on numara.

Miki Shinchiro şu 4 dklık videoda son anda konuşup tek bir şey söylüyor ve o bile fazlasıyla yeterli benim için.

Ablanın suitte çok iç gıcıklayıcı bu arada.

@UnderE

Katarız tabi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

CG önyargım yoktur normalde ama ben bayanın direktifleri aldığı sahnede yüzünün hayli köşeli göründüğünü hissettim yada bana öyle geldi. Sanki PS2 için yapılmış bir oyunun ara sahnesini izliyor gibi geldi bana. Benim gibi başka hisseden oldu mu bilmiyorum. Vizyon tarihine hayli zaman var yani animasyonları en azından elden geçirecek denli vakitleri vardır. İnanmak istiyorum. Konuya ilişkin hala bir sinopsis olmaması biraz can sıkıyor gerçi, o açıdan da bizi rahatlatırlarsa hoş olur. Tamam ortam post apokaliptik ama kim kiminle ne yapıyor, izlemeden bilsek fena olmazdı derim. Onun haricinde Mecha animasyonu ve dizaynı hayli hoşuma gitti diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?