Jump to content
  • Kayıt Ol

Bokura wa Minna Kawaisou

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Son

İlkbahar döneminde izlediklerim içinde "Günlük yaşam" olarak izlediğim iyi animeydi. Karakterlerin her biri ayrı tuhaf her biri ayrı komikti. Komedisi son bölümlere yaklaştığı zaman bana göre arttı. Ana iki karater arasındaki olan gelişim tam anlamıyla sonuca erişemedi. 2. sezon gelir mi bilmiyorum ama gelirse iyi olur. Ana erkek karakter biraz kazma. Ana kız karakter utangaç olmasına rağmen erkeği sevmediği bir durumdan kurtarırken, erkek kızın zor durumunda sadece otobüs durağında beklemekle kalıyor. :D Gerçi kızın gelişim göstermesi için yardıma gitmediği belli olan bişeydi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 27
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

10

• bLueeekun

6

• CHOBiTS

5

• loykad

3

Final 8,5/10

Günlü yaşam tarzı bir anime için beklenenden öte bir final olmadı. Yinede gerek karakterleri ve orjinal esprileri kendini izlettirdi. Özellikle Mayumi karakterini çok begendim o olmasaydı bu kadar sevmezdim. Kawai karakteri bana fazlasıyla antipatik geldi ki başrol olmasaydı keşke diye izledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

keşke final bu olsaydı yahu... De bunu izlerken son 1-2 bölümü hala da izlemediğimi fark ettim. Mevcut alt yazılara burun kıvırdığım için ara verdiydim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?