Jump to content
  • Kayıt Ol

Dragonar Academy (Seikoku No Ryuu Kishi)

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Konu: Fantastik bir dünyada Lautreamant Şehri ejdarha yetiştiriciliğiyle ünlenmiştir. Bu şehirde Ansarian Akademisinde ejderha biniciligi üzerine eğitim verilmektedir. Ejderha larvalar yetiştirici olmak isteyen öğrencilerin bedenlerine yerleştirilir ve vucudunun her hangi bir yerinde dövmeye dönüşür dövme büyüyüp olgunlaşınca ejderhalar doğmaktadır. Kahramanımız Ash Blahe 'de kendi ejderhasının doğmasını bekleyen bir öğrencidir. Henüz ejderhası olmasa da sahiplerinden başkasının binmesine izin vermeyen ejderlere binebilme gibi sıra dışı bir yeteneği vardır.

Ash okulun en popüler öğrencilerinden kendi gibi birinci sınıf öğrencisi prenses Silvia'yı yenip onun kibrini yıkmak istemektedir. Ejderhası olmadığı için yarışlara arkadaşının ejderhası ile katılmakta lakin başarılı olamamaktadır.

yine bir yarış sırasında bir grup suikastcinin saldırısına uğrar ve uçurumdan düşer. Bu esnada kolundaki dövme uyanır ve ejderhası ortaya çıkar. Ölümden kurtulmuştur lakin uyandığında gördüğü şey hiçte ejderhaya benzememektedir. Bu kızın kendi ejderhası olduğunu onayladıktan sonra ona Eiko adını verir. Lakin Eiko sahibini küçümseyen tsunderemsi bir karaktere sahiptir.

Şimdi kahramanlarımızın günlük yaşamı ülkeyi bekleyen tehlikeler karşısında baştan sona değişecektir.

İlk bölüm itibariyle

Ecchi potansiyeli bir hayli fazla olan bir yapım olmasına karşın mangaya nazaran ecchi oranı azaltılmış gibi geldi. Bölüm başında Ash'in yanında yatan sarısın kız kimdi merak ediyorum. Mangasını dokuduğum için serinin 12-13 bölümde biteceğini söyleyebilirim. Devam sezonu gelir mi bilemem ama romanı devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

5

• calieran

2

• cakiphan

1

2. bölüm

Ash ejderinin insan görünümlü olması bir yana hyatı ecchiye gömülecek gibi duruyor.Herkesin ilgi odağı olmaya başladı ki bunda oppai zengini kızlarımız başta geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten seride c den aşağı oppai yok . Iki bölümü de hoplaya zıplaya izledim daha da izlemem herhalde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

3-4 bölümler

Ash 3. bölümde zombi ejderhayı yenmeyi başarır. Echo ona efsanevi savaşcı zırhlarından birini yapar ve böylece okulun en güçlüsü olur. Lakin Echo'nun insan şeklinde olması ve bide savaşcı zırhı onun okul konseyine girmesinide sağlar.

4. bölümde ise daha çok prensesimize ağırlık verildi. Ablasının geleceği haberini duyduktan sonra iflahı kesildi resmen. Prensesin geçmiş anılarında hatırladığı erkek çocuğun kim olduğuda çıktı Ash'in dolabındaki oyuncak ejder prenses ait bakalım ne zaman fark edecekler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

6. bölüm

Anime sonunda rayına oturdu (yani yoldan çıktı). Sanat için soyunurum misali gelen giden soyunuyor. Bir an korktum bizim prensesin ablasıda oğlana abayı yakacak diye neyse ki o kadar ileri gitmediler. "Yeter ki kızları soyalım da olaylar ne kadar saçma olursa olsun" demişler.

Highschool dxd gibi ecchileri izlerken eğleniyorum ama bunu izlerken ah ftredr535

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6. bölüm

Anime sonunda rayına oturdu (yani yoldan çıktı). Sanat için soyunurum misali gelen giden soyunuyor. Bir an korktum bizim prensesin ablasıda oğlana abayı yakacak diye neyse ki o kadar ileri gitmediler. "Yeter ki kızları soyalım da olaylar ne kadar saçma olursa olsun" demişler.

Highschool dxd gibi ecchileri izlerken eğleniyorum ama bunu izlerken ah ftredr535

Sapık başrolün olduğu serileri sevmediğim için High School DXD'yi çizimleri hariç sevemedimdi.

5 ve 6

Artık yorum girmeye üşeniyorum doğrusu. Ash cürümüne bakmadan büyük prensese karşı çıkmayı başardı lakin arka planda düzenlenen oyunu fark edemedi malesef. O kadar kişinin yıkandığı hamama bilerek bir erkeği soktukları anime çok nadirdir doğrusu. Avdocha'nın kız kardeşi bizim hizmetçi kız çıkmasın baya benziyorlar tip olarak.Bir hikaye daha kaldı sonra anime rayına oturacak. Eco'da az büyüse barim uyuz karakter modunda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Lütfen bu serinin devamı falan çıkmasın.:kirmizi::kotnu::neqoluyor::006::aglama3:

Finalide seri kadar sıkıcıydı. Mangaka çizmeyide bıraksın emekliliğini istesin. Sponsorlarda elini ayağını bu seriden çeksin. Yanaşmasınlar bile.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Final 7/10

Seride artı denebilecek tek şey güzel ve renkli karakterleriydi ve ecchi denebilir. Hikaye işleyişi herşeyden beterdi ve sanki çocuklar için yapmışlar ki o kadar basit. Eco'nun ejderha hali tasarımı vasattı resmen. Gerek romanı devam ediyor gerekte sonuçsuz kalmış pek çok olay varken devamı gelebilir gibi. Bundan ziyade finalde Eco'nun par'dan ziyade sevgili yönünde adım atması erken bir olay gibiydi ki ben prensesin olmasını isterdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?