Jump to content
  • Kayıt Ol

Soul Eater Not! - 08.04.2014

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Soul Eater Not! Anime 2nd Trailer - YouTube

Tsugumi Harudori, kendisi gibi çaylak bir Meister olan Meme Tatane ve Anya Hepburn ile birlikte DWMA sınıfındaki NOT (Normally Overcome Target) grubunu oluşturur ve normal yaşamdaki güçlüklerle başa çıkabilmek için güçlerini doğru kullanmaya çalışırlar.

2008 tarihli Soul Eater serisinin spinoff'udur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

2

• Akuma_Blade

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Black star ortaya çıkınca biraz heyecanlandım ama Tsubaki (taş olmuş taş zaten taştı tam olmuş) kalbim yerinden çıkacaktı sanki <3 . Sid sensei hala canlı olduğu için karizması kaybolmuş. Yeni karakterler de o kadar egzantrik değil (gerçi kendi adını unutan birisi var ama). Eski karakterlere daha çok yer verilmeyecek gibi duruyor Soul'un ve Kid'in sesini hiç duyamadım. Bunlar eksi olsa da gösterebilecek pek çok yer olsada "don" göstermemeleri güzel olmuş. Okulda Medusa da var ... Aklıma gelen çok şey var yazdıkça yazasım geliyor ama burada kesiyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

shibusen öğrencileri geçim derdine düşmüş nerde ne yiyeceklerini konuşuyorlar, yarı zamanlı iş arıyorlar felan iyice liseli animesine döndü bu bölüm eskilerden de kimseyi göremedim ve yine söylüyorum egzantrik karakter eksikliği var mevcut karakterlerde o kadar ilginç değil neredeyse bütün hevesim kaçtı... derken gelecek bölüm fragmanında biraz aksiyona girecekler gibi görünüyor

not :Sid sensei çabucak öl lüften

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?