Jump to content
  • Kayıt Ol

Hunter x Hunter Mangası Devam

hibarikasuya

Önerilen İletiler

ydlk60.jpg

Hunter x Hunter 2011(anime) yeniden baştan başlayan serisini izlediğimizden beri ve artık sona yaklaşıyoruz bu seride bitiyor derken Hunter x Hunter mangasının devam edeceğine dair açıklama geldi yayıncılarından. Haber bugün duyuruldu(22 Nisan 2014). Detaylar Haftalık Shounen Jump dergisinin 22/23. sayısında Pazartesi duyurulacak.

Tanıtım

Dünyada bir çok insan avcılar olmaya yönelir, ün, varlık ve özel ayrıcalıklar için. Bu binlerce kişiden yüzlercesi nitelikli bir avcı olabilmek için testi geçebilmelidir. Gon'un seyahatinde dünyadaki en büyük avcı olmanın dışında babasını da bulmalıdır.Yol boyunca Killua adında ünlü bir suikastçı ailenin üyesi, Kurapica adında kabilesinin ölümlerinden sorumlu tutulanları yakalamak için kara liste avcısı ve bir doktor olmaya yönelen Lerio ile tanışıp arkadaş olur.

Tanıtım alıntıdır.

Hunter x Hunter ANN Haberi

Hunter x Hunter Mal

Hunter x Hunter Shounen Jump

Edit: Shounen Jump ne yaptı ne etti bu üşengeç adamı seriye devam etmesi için ikna etti sonunda :qgel:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• hibarikasuya

2

• GowRou

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Ne bahane edersem edeyim sonuçta yanlış yere haberi yazdım. Bunun için AMT'den özür diliyorum, kusura bakmayın. Öncesinde Anime Haberleri bölümüne yazmıştım.

Ve şunuda ekleyeyim mangaya haziranda devam edilecek bunu yazmayı unutmuşum.

Başlıkta Hunter x Hunter Mangasına Devam diye düzeltilirse güzel olur :) Yazdıktan sonra bu son cümlem silinebilir :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?