Jump to content
  • Kayıt Ol

Pandora Hearts Bitiyor

Merue

Önerilen İletiler

[bimgx=300]

http://d220.diamond.fastwebserver.de/series/PandoraHearts/0001-003.png[/bimgx]

Mochizuki Jun'un 2006 yılından beri Square Enix'in aylık GFantasy dergisinde yayınlanan serisi, 23. cildinde okuyucularına veda edecek. Şuana kadar 22 cildi yayınlanan manganın, ayrıca 2009 yılı yapımı TV serisi de var.

Konu:

4 dük ailesinden Bezarius'ların varisi olan Oz, 15 yaşına basar.Fakat reşit oluşunun kutlanacağı törende tüm hayatı değişecektir.

Oz, anlayamadığı bir nedenden dolayı Abyss adlı karanlık bir hapishaneye yollanır. Buradan kaçmak için onu kurtaran siyah bir tavşan olan Alice adlı bir "zincir" ile anlaşma yapar.

Abyss'e düşüş nedeni, Alice faktörünün tüm bunlarla bağlantısı ve Pandora adlı organizasyonun kendisinden ne istediği ise bundan böyle yavaş yavaş çözülmeye başlayacaktır...

[bimgx=400]

http://i.imgur.com/Np7sPoj.jpg[/bimgx]

kaynak: ANN

~~

Umarım güzel bir son ile biter. T_T

~~

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

1

• meyday

1

• Merue

1

En Çok Yazanlar

Güzel. Devam edenlerden ziyade bitmiş eserler daha fazla şevk oluşturuyor okumak için bende. Animesinden sonra özellikle birçok soru işareti kalmıştı. Olmadı ileride kaliteli bir anime uyarlaması çıkabilir umudu taşıyabiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okumadım, hiç okumaya da yeltenmedim ama bir ikinci sezonunu bekleyenlerdenim. Umarım bu bitiş ardından, tadından yenmeyecek bir devam sezonunu bizden esirgemezler, zira Jack Vessalius'ı pek bi özledim! embarrassed.gif

Haber için teşekkürler Merue, ellerine sağlık. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?