Jump to content
  • Kayıt Ol

Ginga e Kickoff Minika go da

rçatalkaya

Önerilen İletiler

Tv kanallarını şöyle zampinglerken minika go'da Victory Kickoff adlı anime ile karşılaştım tabi yakında yayına girecekmiş reklam bir anlamda.Bir kaç bölüm indirip zamanında seyretsem de sıkıcılığından dolayı bıraktığım bir animeydi ama renkler ve zevkler tartışılmaz ,izlemek isteyenler bir de Türkçe dublaj seyretmiş olur.

Türkçe Tanıtım Videosu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CloudT

2

• rçatalkaya

1

• KirikAlita

1

• immortaltnr

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Gon seriside yayınlanmaya başlamış ve zaten takip ettiğim seriyi bir de Türkçe olarak izleyebilmek ayrı bir keyif vermişti. Hala da aynı keyfi yaşarım.

Yani öyle yada böyle bazı sevdiğimiz serilere denk gelmek iyi oluyor -ki Gon serisinin altyazı çevirisi bir yana, bileni bile çok fazla yok. Zamanında yayınlanıyor, izleyelim falan demiştim ama çocuk animesi kategorisine giren serilerden olduğundan, pek tutulmadı.

Haber için teşekkürler, denk gelirse izlerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öffffffff bende devamı geliyor diye hevesle trailerını seyrediyordum ki TR dublajı imiş -_- Devamını istiyorum ben Ginga e Kickoff'un yaa... *-* Çok güzeldi ve zevkle izlemiştim. Sonunu biraz sevmemiştim

ama o da tabi libero olan kızın sakatlanıp yerine Koç'un girmesine biraz uyuz olmuştum.

Ama genel itibari ile gerçekten güzeldi *-*

Gon serisini sevmedim. Daha doğrusu hayvanların konuşması ve Gon'un gökten düşmesi falan bana saçma geldi. İzlemeye çalıştım ama yok arkadaş bir türlü ısınamadım. Çünkü mangası hiç bir şekilde konuşma baloncukları yokken animesinde konuşma var -_-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonuçta çocuklara yönelik bir seri. Bir çok türde aradığımız mantık arayışını bırakırsak, oldukça keyifli bir seri olduğunu görebiliriz. Ne de olsa çocuklar için, ve hangi çocuğun bir çizgi dizide mantık arayıp, hamleler yaptığını gördük...

Bunun dışında, Tsubasa seriside yayında... Yumurcak TV'de ara sıra denk geliyor, bir kaç maçını izleme fırsatı yakaladım ve baya baya özlemişim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de 1 bölüm türkçe dublaj baktım ama dublajı çok kötü olmuş bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?