Jump to content
  • Kayıt Ol

Barakamon Tartışma

Fingolfin

Önerilen İletiler

2 ve 3. bölümleri üst üste izledim önce. Epey güldürdü yine ve ara ara güzel dersler verdi. Ama biraz da sıkıldım. Sakurasou'da da izlediğim bölümler yenilmek üzerine. Üzerine bu da eklenince biraz canımı sıktı. Animenin kötü olduğundan falan değil. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 29
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CloudT

5

• cakiphan

3

• Kusogaki

2

• Fingolfin

2

bu heriften bi yol olmaz arkadaş ya , korkak ,tırsak ,kaypak ihtiyarları dövüp çocukları ağlatan sefilin teki . Bi aksiyon shounen animesi olsaydı izlerken illet getirirdi ama buraya güzel gidiyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bölüm 6

Bu bölümde gözlerim hep Tama-chan'ı aradı... Nerelere kayboldu, niye bi selam bile vermiyor dedim durdum ama, sonra... Son final sahnesi...

İşte benim tama-chan'ım. :3

tumblr_na3znxBFFo1r4jf9no1_500.gif

tumblr_na3znxBFFo1r4jf9no4_500.gif

tumblr_na3znxBFFo1r4jf9no2_500.gif

tumblr_na3znxBFFo1r4jf9no3_500.gif

Aslında Tama-chan bu sahneyi görmeliydi.

tumblr_na5dsmKBJK1r4ln7fo1_500.gif

tumblr_na5dsmKBJK1r4ln7fo3_500.gif

tumblr_na5dsmKBJK1r4ln7fo2_500.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gözlüklü fujoshi, -muhtemelen- seinen çizen amatör bir mangaka olan kızı koysunlar her bölüm 5 dk. İnanılmaz izleyici çeker bu seri :D İlk fujoshi damarının çıktığı bölümden sonra bayağı bir kişi izlemeye başlamıştı zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bölüm 7

Narunun Hastası oldum ya. İzlerken gülmekten ölüyorum. Hele en acayip zamanlarda pat diye çıkıyor. Hele şu böcek sahnesi fenaydı. Küçüklüğüm canlandı resmen. :gul gul:

Sensei de iyi gelişim gösterdi. Bakalım ne zaman katılacak yarışmaya. Fazla kalmadı herhalde. Cars filmindeki gibi bir şey buda.sadece bi ustayla tanışmadı. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?