Jump to content
  • Kayıt Ol

Sword Art Online II - Tartışma

Fingolfin

Önerilen İletiler

Çok fazla konuşuyorlar. lak lak lak. yeter da. 10 bölüm oldu hala gaza getirecek güzel bir dövüş sahnesi falan göremedik 1 dk dövüş vuruş ardından 18 dk çene.

Seiyuu'lar perişan oldu yeter. Artık sesleri çıkmıyor Kirito'yla Sinon'nun:gul gul:.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 32
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• calieran

9

• bLueeekun

7

• bedifeci

4

• Hellworld

3

Sanırım her kurtarılan kişinin Kirito ya aşık olmazsa olmaz durumu anca seri bitince bitecek.Kardeş,arkadaş vs. vs. vs..:011:Hala aynı şekilde vasat olarak devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

11.bölümle birlikte seri yerlerde sürünmeye devam ediyor.:033-32:Yazacak bir şey bulamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

23. bölüm itibariyle

Gönül isterdi ki hiç ikinci sezon çıkmasaydı. Hep o ilk sezonun havasıyla 2. sezonun gelmesini bekleyen masum düşüncelere sahip olsaydık.

Bence berbat ötesi bir seri oldu 2. sezon. Ama bana iyi bir ders oldu, her zaman "devamı gelsin" demek yerine "kaliteli yapacaklarsa getirsinler" demeye başladım.

Bakın görün şu Yuuki ve tayfası Kayaba Akihiko'nun yaptığı gibi bedenlerini kaybedip sanal alemde yaşamlarına devam edecekler. O kadar bariz ki seriyi. Zorlana zorlana ilerlete ilerlete izliyorum. Umarım yanılırım, umarım bu hiç gerçekleşmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu seriye karşı çoğu kişide bir ön yargı var, evet ben de ilk yarıdan sonra 2. yarıda pek zevk almadım(ilk sezonun 13. bölümden sonrasına denk geliyor sanırım.) ve yine 2. sezondaki GGO kısmını da pek sevdiğim söylenemez. Daha çok boss savaşlarını içeren ve ölüm-kalım içeren bir seri olsaydı SAO' nun yeri daha da farklı olurdu benim açımdan. Böyle olsa bile yine severek izliyorum, bir şekilde kendini izlettiriyor bana. İzlerken sıkılmıyorum.

23. Bölüm

Muhtemelen Yuuki' yi seri kurtarabilir, ben bunu Kirito sağlarsa seriye baya kızarım. Sanal bir dünyaya erişim hakkı olsa da Yuuki' nin ömrü yine de az şu anda. Buna sanal anlamda bir çözüm bulup da doktorların yapamadığını Kirito' ya yaptıralım ve de onu dahi ilan edelim derse seriden soğurum muhtemelen.

2. yarıdaki boss savaşı (excalibur olsun, Yuuki ile girdikleri boss olsun.) benim hoşuma gitti genel olarak. Eh zaten gelecek hafta da son bölümü izleyeceğiz. Ne olacağını göreceğiz bakalım. 3. sezonu gelse yine izlerim muhtemelen, çünkü online oyunlarda geçen bir seri ve ilk başta da baya sevmiştim. O yüzden seriye biraz torpil geçiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Seri death gune bolumu sanirim ilk 13 iyiydi aksiyonu nispeten bol ancak tabiki ilk sezon kadar iyi degil sac

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çoğu kişi katılmayacak gördüğüm üzere ama bence 2. sezon başarılıydı. karakterlerde sanal dünyada mahsur kalmanın kalıcı etkilerini, zaman zaman yaşadıkları travmaları hatırlamaları, başka karakterlerlerin yaşadıkları durumlara kurdukları empatileri ve az çok günlük hayatlarını görmek hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?