Jump to content
  • Kayıt Ol

Tokyo ESP

Fingolfin

Önerilen İletiler

mangasını okuyan biri olarak anime cok yüzeysel işleniyor ve pek çok chapter atladı ve direk finale doğru adım attılar beşinci bölümle birlikte. basrol kızımız aşırı fakir fakat animede bunu yansıtan hiçbir ayrıntı yok. zaten ilk bölümde gai rei ile bağlantı kurarak başlanarak hikaye anlatımının içine edilmiş bence. yinede izlemeye devam ediyorum bakalım sonu nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 28
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

6

• CloudT

4

• painscream

3

• calieran

3

• 2 hafta sonra...

Şu gemi olayından sonra liseli çocukların süper güç savaşlarına döndü seri ya. son 2 bölümdür acayip saçma ilerliyor. hani eğitim olayını animelerde pek sevmezdim bunda dahada sıkıcı oldu. Vebizim şu geleceği gören oğlanın hareketlerde acayip saçmaydı. Annesi öldürülcek hiç bir şey yapmıyor falan filan...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Sezondan izlediklerim arasında tartışmasız en kötüsüydü.

Yapımlara aşağılayıcı puanlar vermekten kaçınırım. Hani animasyonu, seslendirmesi ve müziği, anlatımı, hikayesi gibi birçok etmeni var nihayetinde. İşin esas mahareti tabi bunlardan güzel bir bütün çıkarmak ama bu seride bütünlük oluşturmak şöyle bir kenara tek tek bakınca dahi iyi olan bir parçası yok. Vasat hikayesi belli bir temposu olmadan anlatılıyor ve bu umursamaz tavrı seyrederken rahatsız ediyor. Gelişmelerin plansız hali -daha doğrusu kötü planlaması- nedeniyle anı anına uymuyor. Bazen hoplaya hoplaya gidiyor, bazen en gereksiz diyalogların üzerinde yaylım yaylım yayılıyor. Böyle bir anlatıya akıcı bir animasyon oturtmak zaten mümkün değil, olmamış da. Böyle bir anlatıya akılcı, etkileyici karakter diyalogları yüklemek de mümkün değil, o da olmamış haliyle. İlk bölümüne bakınca ilginç bir seyir ve aksiyon dizesi gösterilir diye umutlandırıyor fakat oldu bitti hareketler ve sıvama naraları ile halledilmiş o kısımlarda. Böyle bir enkazın içinde Ga-Rei:Zero'dan ilinti oluşturulması ise ayrıca baş ağrısı yapıyor.

Bu iyi ya da vaktiniz çokça bakın diyeceğim bir yapım değil, kötü bir yapım.

Tokyo ESP | 4/10

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?