Jump to content
  • Kayıt Ol

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

betten

Önerilen İletiler

Arkadaşlar Gekkan Shoujo Nozaki-kun için encoder arıyorum. Kendi bilgisayarımda nedense hata veriyor. Hatayı da düzeltemedim.

Hata bu şekilde: http://www.directupload.net/file/d/3690/aoipn3uh_png.htm

Farklı videoları ve altyazıları denediğim halde aynı hatayı aldım. Tagları temizlediğimde bile değişmedi. Sorunun çözümünü bilen birisi de yardımcı olabilir. Bu sorunu çözemediğim için encodere ihtiyacım var. Eğer sorun çözülebilirse kendim encode ederim. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• betten

3

• bedifeci

1

• loykad

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

64 bit sorunu gibi gözüküyor.Yapman gereken Meguiyi silip baştan kurmak pcden de codecleri sil hep 32 bit versiyonlarını yükle sorun kalmayacaktır.

ffdshow 32 bit

Avisynth 32 bit

sorun devam ederse bir iki bölüm yardım ederiz.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok sağolasın. Şimdi 64 bitlik bilgisayarda denedim. 64 bit programları kurduğumda hata vermedi. O bilgisayarda encodeye devam ederim artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

64 bit bilgisayarda devam etmek yerine bedifeci'nin dediği gibi 32 bit versiyonlarini indirerek de kendi bilgisayarinda devam edebilirsin, gözün korkmasin :D Kendi sitelerinde parantez içerisinde yazar zaten bulmasi zor değil. Bundan sonra da indireceğin programlara dikkat et ki böyle sorunlarla bir daha karşilaşmayasin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

64 bit bilgisayarda devam etmek yerine bedifeci'nin dediği gibi 32 bit versiyonlarini indirerek de kendi bilgisayarinda devam edebilirsin, gözün korkmasin :D Kendi sitelerinde parantez içerisinde yazar zaten bulmasi zor değil. Bundan sonra da indireceğin programlara dikkat et ki böyle sorunlarla bir daha karşilaşmayasin.

Valla en başta amacım abimin bilgisayarında encode yapmaktı zaten. Bilgisayara format atma bahanesiyle benim üstüme yıkmıştı. Şimdi tekrar onun bilgisayarında devam edicem encodeye. Bende 40 dakika süren şey onda 15 dakikada encode oluyor. Onun bilgisayarı zaptetmeye devam edicem yani. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?