Jump to content
  • Kayıt Ol

loykad

Önerilen İletiler

Biz en iyisi Korra'yı böyle hatırlayalım.

ORlL70.jpg

Şu müzik niye bu kadar içime işliyor, anlamış değilim.

''En dibe vurduğumuzda en büyük değişikliklere açık hale geliriz.''

Ang ayarı verdi, geliş o geliş, bir daha dönemedi :D Şu Avatar serisi sanki ertesi gün yeni bir düşman çıkacakmış gibi biten serilerden oldu. Öyle olunca insanın içinde bir boşluk oluyor. Doğrusu tamam bitti, dedirtecek seri de pek az.

Atacak çok video var da kalsın artık.

Sanırım izlediğim en ruhani ve en insani bir çizgi film olarak kalacak hep benim için. Japonlar hep farklı şeyler peşinde ama sanırım doğal olması benim için yeterli. Korra'nın buzun içinde sıkışıp karanlığa gömülmüşken avatar modunda gözlerinin parladığı sahne bir manga sahnesi olsaydı, dilden dile dolaşır, nesilden nesile geçer, babalar evlatlarına, onlar torunlarına anlatırdı. Sanırım en çok bu serinin hep doğrusunu bilen değil de, yanlış olabilmesine rağmen doğruyu bulmaya çalışan karakterler etrafında dönmesi. Diğer serilere bakınca olan tek şey genelde hep yenecek bir düşman.

Bir Japon olsam bunu niye biz yapamadık diye kafamı taşlara vururdum :D Bumi'nin uluyarak geldiği sahne bombaydı, Lin Beifong'la beraber en sevdiğim karakterdi. Neyse anlatacak çok şey var, artık gerisini içimde yaşayacağım.

BZdA5D.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 51
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

23

• CloudT

10

• aysöken

6

• calieran

6

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?