Jump to content
  • Kayıt Ol

Kangoku Gakuen (Prison School)

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Akira Hiramoto sıradışı mangası Kangoku Gakuen (Prison School) 14.cilt kapak notuna göre animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Mangayı okuyan arkadaşlar baya sevinmişlerdir tahminim çünkü başkan yardımcısını sabırsızlıkla bekliyorlardır.

Konu:Hachimitsu Akademisi geleneklerine bağlı ve son derece katı bir okulken yeni eğitim yılı öncesi radikal bir kararla okula erkek öğrencide alınmasına izin verilir.

Okula o yıl sadece 5 erkek öğrenci kaydolur ve bu öğrencilerden biride Fujino Kiyoshi 'dir. Okuldaki kız erkek oranı 1/200 ve tüm kızlar onları görmezden geliyordur. Durum böyle olunca ilk başta erkekler kendilerini bir haremde sansalar da aslında onlar için okul bir cehennem olacaktır. Çünkü erkekler kızlar banyo yaparken dikizlemeye kalkarlar. Kiyoshi buna karşı çıksa da kızların dışlanmanın yanında birde erkeler içinde de dışlanma korkusundan dolayı onlara katılmak zorunda kalır. Nihayetinde Kiyoshi hariç hepsi yakalanır fakat okul konseyi başkanı onunda işin içinde olduğu hükmünü vererek onuda diğerlerinin yanına koyar. Okulun yeraltı konseyi onları yargılar ve onlar için bir aylık hapis ve işkence hayatı başlar. Bu sürede kurallara uyarlarsa okula devam edecekler aksi takdirde atılacaklardır. Bir birinden ilginç tiplerden oluşan erkekler için bu hayat farklı çözümleri ve zorlukları beraberinde sunacaktır.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=1240347&show=0

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• Sky_King_Goko

1

• fake

1

• Fingolfin

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

2~3 gün önce görmüştüm ANN'de de girmeye üşenmiştim haberi :D

İllaki gelecekti bunun serisi. Çıktığı sezonda shounen'lerle yarışır bu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vaaaay be! Çok güzel haber! Ama çizimler mangadaki kadar kaliteli olur inşallah. Benim en çok sevdiğim ve en güzel bulduğum çizimlerden biri bu manganınkilerdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?