Jump to content
  • Kayıt Ol

Etkinlik Anket: Bu Hafta Ne İzleyelim?

fake

Bu hafta ne izleyelim?  

5 oy

1. 1. Bu hafta ne izleyelim?

• Sakasama no Patema
    • Bayonetta: Bloody Fate
      0

Önerilen İletiler

Ankette kimin hangi filme oy verdiği gözükecek, o yüzden etkinliğe katılmayacaksanız oy vermeyin.

(Oy vermeden de film izlemeye katilabilirsiniz)

[fieldset=Sakasama no Patema (2013)]

52415l.jpg

Tünellerin her yere ulaşabildiği bir yeraltı dünyasında geçiyor. Koruyucu kıyafetler giyerek karanlık ve kapalı alanlarda yaşasalar da insanlar sakin ve keyifli bir yaşam sürer. Patema, kendi yer altı köyünün prensesi olan Patema tünelleri keşfetmeyi çok seviyordur. En sevdiği yer ise "tehlikeli bölge" denilen ve köyünün insanların girmesini yasakladığı yerdir. Azarlanmasına rağmen Patema merakını bastıramaz ve hiç kimse tehlikenin ne olduğunu açıklayamıyordur. "Tehlikeli Bölge"ye olan yolculuklarından birinde Patema beklenmedik bir şeyle karşılaşır. Saklı sırlar açığa çıkar.

[/fieldset]

[fieldset=Bayonetta: Bloody Fate (2001)]

55441l.jpg

500 yıldır bir mezar içinde uyuyan Bayonetta, "Umbra Witches" klanının en güçlü üyesidir. Bu klan, "Bullet arts" adlı bir dövüş sanatı ve "Wicked weave" (büyünün saçlarla şekillenmesi) büyü sanatını birleştiren bir cadı topluluğudur. Bayonetta 500 yıllık uykusundan gizemli bir şekilde uyanır ve hafızasını kaybeder. Bu duruma nasıl geldiğini öğrenmek için "Umbra Witches" 'in en büyük düşmanı olan"Lumen Sages" klanı ile savaşmak zorunda kalır.

[/fieldset]

NOT: Unutmayın bu anket "Hangi film daha güzel?" veya "Hangi film en iyisi" tarzı bir anket değil. Ankette önceliğiniz daha önce izlemediğiniz seriler olsun. Etkinliğe katılmayacak olanların ankete katılıp, etkinliği şekillendirmesini sağlıklı bulmuyorum.

Bu anket 24 Ağustos gecesi sona erecek.

Film izleme süresi 31 Ağustos gecesi sona erecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• fake

3

• bLueeekun

1

• loykad

1

• suke

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Doğruya doğru, kirikalita'nın çevirisiyle izlemek isterim sakasama no patema'yı. Bir hafta var gerçi, yine de seyredebiliriz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bayonetta'yi daha önce koymuştuk etkinliğe, pek rağbet görmemişti. Farkli bir film deneseydin güzel olurdu sanki :P

Benim oyum Patema'ya zira gundamciğima söz verip de izleyemedim evde ;__; Özür niyetine burada izliyeyim bari.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonunda izlemediğim iki film ,bu sefer etkinliğe katılıyorum.Tercihim Sakasama no Patema

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

random.org selamlar...

Başka bir filmde görüşmek üzere. Bu arada, oy kullanmayacağım ama, asi genç rolüne bürünerek, Bayonetta tercihini kullanıyorum.

Aslında Patema cidden çok iyiydi... Yine de istenmeyen ot gibi bitip, Bayonetta diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?