Jump to content
  • Kayıt Ol

Sahte Japonlar ve Umutlar (Bay/Bayan)

CasvalDeikun

Önerilen İletiler

Özellikle Aya Hirano ve Katou Emiri faciasından sonra, Yani... Tepkimizi biliyorsunuz:

1408750174-tumblr-inline-n0hs1roikf1s3cs22.gif

Ben özellikle LiSA'dan umutluyum, Umarım onun güzelliği de sahte çıkmaz, 1987 doğumlu birine göre... Biraz genç görünse de... Yani... Umut etmekten başka çaremiz yok :( Ama mantıklı açıklamaları olabilir, Japonların ne kadar genç ve güzel olduğunu zaten biliyorsunuz :)

Her neyse, Sizlerde (Baylar ve Bayanlar) hayal kırıklığına uğradığınız ve sahte çıkmasını ummak istemeyeceğiniz ünlüleri vs paylaşırsanız sevinirim :)

Neyse... FZ OP1 diyor ve görüşlerinizi bekliyorum...

Bu arada, Canlı konserini paylaşmazsak olmazdı, Öyle değil mi? :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

1

• suke

1

• CloudT

1

• CasvalDeikun

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Benim gözüm Ohara Sayaka'dan başkasını görmediği için herhangi bir hayal kırıklığı yaşamadım. Saaya-chan'ı da bir kere olsun yüz yüze görebilecek bir ortama gireyim, o gün huzur içinde ölebilirim.

Dolayısıyla, malesef bir örnek veremedim. Ama birileri mutlaka o tarz bir hayal kırıklığı yaşamıştır -ki bu tarz tepkileri çok duydum. Seiyuu'sunun bir yerde tek bir fotoğrafını görüp, hayran olup sonra biraz araştırınca hayal kırıklığından kendisini dağlara taşlara vuranlar, oldukça fazla olmalı.

Gülüşüne bütün dünyayı karşıma almaya hazırım, neko-chan'ım.

29031.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sahte derken neyi kastediyorsunuz, anlayamadım. Aya Hirano'yu severim, onunla alakalı facia olan şey nedir? :qsoruls:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?