Jump to content
  • Kayıt Ol

Kuroko's Basketball Manga Sona Eriyor

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

3bbfd37135.jpg

Tadotoshi Fujimaki'nin Kuruko's Basketballl mangası bu seneki Weekly Shounen Jump'ın Eylül ayındaki 40. sayısında sona erecek.

27 milyondan fazla kopyası satılan seri, 2008 yılında Weekly Shounen Jump'ta yayınlanmaya başlamıştı.

2 ayrı sezona uyarlanmış animesi de bulunan serinin 3. sezonu da bu sonbahar döneminde yayınlanmaya başlayacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

1

• CloudT

1

• tabibitosan

1

• _Kyoukasuigetsu

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

1000 bölüm ekmeğini yer diye düşünüyordum da şaşırdım serinin bitmesine. Ciltler iyi de satıyordu yanılmıyorsam, mangakanın kararı galiba. Başka ülkelerin mucize nesillerini felan görürüz diyordum ben :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1000 bölüm ekmeğini yer diye düşünüyordum da şaşırdım serinin bitmesine. Ciltler iyi de satıyordu yanılmıyorsam, mangakanın kararı galiba. Başka ülkelerin mucize nesillerini felan görürüz diyordum ben :D

Yeni yetenekler yaratamamaya başladı. 3. sezon başında görülecek zaten bu durum ve devam edecek. :D Özellikle de maç sonlarını berbat yazmasıyla iyice dibe gidiyordu. Spor serileri için önemli kısımdır maç sonları ama Seirin'e inanılmaz torpiller geçiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oley diye sevicektim de fanları falan yolda kıstırıpta kafamı gözümü dağıtırlar diye korkuyorum.

Ne yapalım, kader kısmet.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşte bu. Eğer mangaka kararıyla bitiyorsa mangakaya saygı duyarım. Para uğruna uzatmak yerine yerinde bitiriyor. Zaten 2. sezonda gördük, bizim ikili adım adım hayallerini gerçekleştiriyorlar. Zamanında bitirmesi uygun olmuş. Doğru bir karar. Her ne kadar fanları sevinmesede.

@tabibitosan

Söylediklerinde çok haklısın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?