Jump to content
  • Kayıt Ol

Favori Seslendirme Sanatçınız (Seiyuu)

CasvalDeikun

Önerilen İletiler

Oh... Daha yeni kayıt olmama rağmen, Amma fazla konu açtım, Cidden azar işiteceğim, Ayrıca kendimi bir garip hissetmiyor da değilim :)

Neyse... Benim favorim... Yani... Hadi ama? Kim olabilir? Tabii ki Sawashiro Miyuki O ses... Sadece beni sakinleştiriyor, Zaten yaptığı işlerde başyapıt olunca... Yani, Ne diyebilirim? Zaten Saeko sevgim de buradan geliyor, Yani harika seslendirmenin yanında, O harika karakteristik özellikler beni sevdirmişti, Onun haricinde Yui Horie'de çok sevdiklerim arasındadır.

Sizde, Extra olarak favorinizin yanında benim paylaştığım gibi 2 numaranızı paylaşabilirsiniz... Bakalım, Kimler Sawashiro Miyuki hayranı?

Cevap veriyorum: Tabii ki Herkes!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CloudT

2

• CasvalDeikun

2

• loykad

1

• _Kyoukasuigetsu

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Sawashiro Miyuki iyi hoş bir hanım kızımızdır ama, hayranı değilim. Yine de bir çok seslendirme performanslarından en çok Maria karakterini sevmişimdir. Ve, dahası da var ama şimdi bir başlarsam uzar gider. Mesela, SZS serisinde de Maria karakterini canlandırıyordu. Hani şu esmer tenli mülteci garibim.

http://myanimelist.net/character/3746/Tarou_Sekiutsu

Ayrıca, Celty-Dorm Mistress (hatta favori karakterimdir)-Masami Iwasawa-Mu-chan(Mutta Nanba)-Hakaze Kusaribe...

Ve asıl noktaya dönecek olursak eğer,

Ohara Sayaka benim gözümde tapılacak bir kadındır. Baş tacı yaparım, ayakları kirlenmesin diye kollarımla prensesler gibi taşırım. Ve hatta seslendirdiği bütün serileri izleme gibi bir listem var yavaş yavaş tamamlamaya çalışıyorum. Hem çokta yeteneklidir, çello da çalıyor. Yani tam bir *megami.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hı! Sawashiro Miyuki "QUEEN" olduktan sonra Tanrı'yı kim ne yapsın? O bu dünyada başyapıt :)

Edit: Biraz abarttığımın farkına vardım, Yanlış anlaşılabilme ihtimali olduğu için bu mesajı düzenliyorum, Sadece Sawashiro Miyuki'yi çok seviyorum, Hepsi o :) Yani şaka amaçlı yaptığımı hatırlatıyorum, Yukarıdaki espri kılıklı şeyi :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ohara Sayaka benim gözümde tapılacak bir kadındır. Baş tacı yaparım, ayakları kirlenmesin diye kollarımla prensesler gibi taşırım. Ve hatta seslendirdiği bütün serileri izleme gibi bir listem var yavaş yavaş tamamlamaya çalışıyorum. Hem çokta yeteneklidir, çello da çalıyor. Yani tam bir *megami.

Beato'dan sana gelsin :P

it's paafekuto

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@esaklan: Yanlış anlama yaşanmaz, özellikle benim açımdan herhangi bir yanlış anlama durumu söz konusu olmaz. ^^

@Under-chon: Yarım saattir, congratulations dinlemekten acayip bir duruma büründüm. Gece rüyalarıma korkutucu şeyler girerse, senin suçundur ve intikam almasını bilirim. xP

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oh... Daha yeni kayıt olmama rağmen, Amma fazla konu açtım, Cidden azar işiteceğim, Ayrıca kendimi bir garip hissetmiyor da değilim :)

Sayende foruma hareketlilik geldi, kimsenin bu durumdan şikayetçi olacağını sanmam.

Aklıma bayan seiyuular geliyor ama ben daha farklı bir şekilde cevap vereceğim bu soruya, bir anime karakteri olsam beni kimin seslendirmesini isterdim, daha çok Akira Ishida olsun isterdim, yada Takehito Koyasu. Bana gitmezdi belki onların sesleri ama olduğu kadar işte. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?