Jump to content
  • Kayıt Ol

Owari no Seraph (Seraph of the End)

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

main3.jpg

Shuheisha'nın Jump dergisinin editör departmanının verdiği habere göre, roman yazarı Takaya Kagami(The Legend of the Legendary Heroes, A Dark Rabbit Has Seven Lives), Daisuke Furuya ve mangaka Yamato Yamamato'nun (Kure-nai) ortak işi olan Owari no Seraph(Seraph of the End) animeye uyarlanacak. Animasyon stüdyosu, cast ve diğer detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Konu: Çocuklar hariç dünya üzerindeki diğer tüm insanlar bir virüs tarafından ölmüştür. Sağ kalan çocuklar ise vampirlerin kölesi olmuşlardır. Bu çocuklardan biri olan Yuichiro Hyakuya ise yeterince güçlü olmayı ve tüm vampirleri öldürmeyi istemektedir.

Dark fantazi türündeki seri, 2012 sonbaharında Shueisha'nın Jump Square dergisinde yayınlanmaya başlamıştı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

1

• JNXL

1

• CloudT

1

• Sakuragi

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Konuya gelene kadar heyecan yaptım, konuyu okuyunca duraksadım. Yani ne desem bilemedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manganın ilk cildini okudum, biraz üstüne düşülürse güzel bir şey ortaya çıkar bence...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

12 bölümlük boş bir seri çekeceklerdir muhtemelen. Sonra bekle ikinci sezon gelsin.:qtehlikeli:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?