Jump to content
  • Kayıt Ol

Kızınız olmasını istediğiniz karakterler

CasvalDeikun

Önerilen İletiler

Ben favorimle başlamak istiyorum, Rin (Usagi Drop), Rin... zannediyorum, keşke bir kız evlada sahip olsaydım ne güzel olurdu, diyebileceğim nadir karakterlerden biri, Rin, ciddi anlamda favorim ve onu cidden çok seviyorum, şu anda onunla yarışabilecek pek bir favorim yok, sizlerde istediğiniz kadar favori yazabilirsiniz, sadece Rin'i yazmamın sebebi, onun yerinin ciddi anlamda farklı olmasından kaynaklanıyor.

Not: Ayrıca Josei'lerden nefret ederim, Usagi Drop bana Josei türünü sevdirmiştir, tabii Shoujo'ya olan nefretim... şu ana kadar pek yarışılabilecek türden değil, benim suçum değil, lütfen bana kızmayın, Koko ni Iru yo! sağolsun, Shoujo'lardan nefret ettirmiştir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 30
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CasvalDeikun

8

• CloudT

5

• loykad

4

• Hellworld

2

Yotsuba!

large.gif

tumblr_inline_mwfxsqinsi1rl10cv.jpg

tumblr_inline_mwfxshFk0Q1rl10cv.jpg

Hatta şu an olsun istiyorum. Yada nasıl olacağını bilen varsa söylesin, hemen yapmaya hazırım. Yotsuba, hayatıma neşe katan yegane çocuk karakter.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lütfen ama... favori mangamın Yotsubato! olduğunu bildiğiniz halde, damarıma basmayın :006:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yotsuba gibi bir çocuğum olsun istemezdim çünkü onun büyümesini görmek bana aci verirdi. Çok basit, o hep çocuk olarak kalmali. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yotsuba gibi bir çocuğum olsun istemezdim çünkü onun büyümesini görmek bana aci verirdi. Çok basit, o hep çocuk olarak kalmali. :D

Evet, doğru. O halde zaman makinesi de rica ediyorum. Fiziksel olarak zamanını dondururuz, ama o zaman biz yaşlanıp ölürüz. Hmm... LAN!!! Bu işin sonu hep üzüntüyle bitecek. Olmadı şimdi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bundan 5-6 sene önce çok bunalımda olduğum zamanlarda Yotsubato! mangasını okumuştum ve o zamanlar bazı meslekle alakalı çeviri işleri yapıyordum, mangada Yotsuba'nın babasıyla kendimi çok özdeşleştirmiştim ve onunkine benzer bir hayat yaşamak istiyordum, bir tane de Yotsuba gibi bir kız çocuğu evlat edinme hayalim vardı. Ki mangayı okuyup böyle bir kızının olmasını istememek imkansız gibi bir şey. Her türlü Yotsuba diyorum.

UndermineE'nin Rin'ini gördükten sonra ona da razıyım. En kısa zamanda izlemem lazım Usagi Drop'u. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rin,ushio,ringo,yuzuyu,elicia,naru,yotsuba,haku,satsuki,kusano ve wendy gibi karakter bana nedense birbirlerinin kopyası gibi geliyor bu nedenle Ergo proxy den Pino

Dipnot:Söylemeden geçemeyeceğim.Usagi drop gibi bir serinin yaratacısının zihninde sapkınca birşeyler olduğunu sezmekte mümkün olamıyor ama o serinin manga sonu.. Kesinlikle günümüz japon kültürünün berbatlığını yansıtıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dipnot:Söylemeden geçemeyeceğim.Usagi drop gibi bir serinin yaratacısının zihninde sapkınca birşeyler olduğunu sezmekte mümkün olamıyor ama o serinin manga sonu.. Kesinlikle günümüz japon kültürünün berbatlığını yansıtıyor.

Gerçekten çok kötü bir sondu o ya, benim tatli Rin'im.. :/ Korkuyorum ya Yotsuba da öyle biterse diye :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçekten çok kötü bir sondu o ya, benim tatli Rin'im.. :/ Korkuyorum ya Yotsuba da öyle biterse diye :011:

Öyle bir şey olursa, Yotsubato! benim gözümde çok büyük bir düşüşe gider, öyle harika bir seri için öyle bir son... yakıştıramam, neyse yeni sayısı çıkmış, okumam lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyle bir şey olursa, Yotsubato! benim gözümde çok büyük bir düşüşe gider, öyle harika bir seri için öyle bir son... yakıştıramam, neyse yeni sayısı çıkmış, okumam lazım.

Öyle olmasi mümkün değil zaten ya, kiz büyümüyor ki. Bizim Rin 11 bölümde okulu bitirdi valla.

Ki yemez zaten, adamin evini ateşe verirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşte o hiç belli olmaz yinede :)

Mangaka geçmişi;

Series Title (Click for series info) Genre Year Azumanga - Recycle Comedy 2001 Azumanga Daioh Comedy, School Life, Shounen, Slice of Life 1999 Azumanga Daioh: Hoshuuhen Comedy, School Life, Shounen, Slice of Life 2009 Bishoujo Senshi Sailormoon dj - A-Zone Comedy, Doujinshi 1993 Hiyoko no Arukikata Josei 2012 Inma no Ranbu Adult, Hentai 1997 Neon Genesis Evangelion dj - Ayanami's Fans Comedy, Doujinshi -- Oosaka Banpaku Comedy 2009 Private Tutor Nami - Do Even Better Adult, Hentai 1997 Private Tutor Nami - Do Your Best Adult, Hentai 1997 Try! Try! Try! Comedy, Slice of Life 2001 Wallaby Comedy, Supernatural 1998 Yotsubato! Comedy, Shounen, Slice of Life 2003

Öyle olmasi mümkün değil zaten ya, kiz büyümüyor ki. Bizim Rin 11 bölümde okulu bitirdi valla.

Ki yemez zaten, adamin evini ateşe verirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

LAN!!! Ağzınızdan yel alsın. Şöyle güzel bir yoruma denk gelir okur, çeker giderim dedim ama, Under-chin ne saçmalıyorsun. Deme öyle şeyler ağzına biber sürerim. T_T

Bu arada, ciddi bir Yotsuba hayranlığı varmış ama hiç konusu geçmiyor. Bir ara diyordum ulan onca takip eden insan var gibi ama, hiçbiri ortalıklarda yok. Nerede bu insanlar diye merak edip duruyordum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yazıklar olsun... bizim gibi Yotsubato! severler unutulabilirler mi? :aglama3:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nereden bilebilirim... Forumlarda hiç Yotsubato! konularına yada yorumlarına denk gelmiyorum ki.

Zaten herkes o neşe ve mutluluğu kendince yaşayıp, hazmedip, inzivaya çekiliyor gibi.

Başka bir açıklaması yok sanırım. ><

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi şaka yapmıştım, ciddiye alıp amma fazla yazmışsın :D Bundan sonra elimden geldiğince Yotsubato! hakkında paylaşım yapmayı planlıyorum zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şaka şaka. Ciddiye alma beni.

Tamam ve hadi git yaz!!! Herkes yazsın hatta şu an...

"Şu Anda Bu Konuyu İnceleyenler: 3 (3 Üye ve 0 Misafir)" şeklinde yazan kısımda bulunan üç kişiden AkuTan'ı da bu meseleyi çözmesi için davet ediyorum. Kerata güzel yazılar yazar, çaktırmadan yazılarını takip ediyorum. Ama aramızda sır olarak kalsın. Şşşşhhtt...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi (AkuTan) artık seni de bekliyoruz :)

Not: Calieran'a katkıları için teşekkür ediyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Biri adımı zikretti geleyim bare.

Ne Yotsubamış arkadaş fena etkilemiş. Bir gün devam edicem.

Konuya cevaben biraz farklı olsun hemde sevdiğimden. Yuno der geçerim. O ne kişiliktir o ne zekadır. O ne psikopatlıktır. Herhalde benim kızım olsaydı mr brooks filimdeki aileye dönerdik. :gul gul: ( 2 yapımada bayılıyorum. )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında çocuk karakterler arasında sayabileceğim ismim çok yok ama aklıma şu an Pino (Ergo Proxy) ve Ushio (Clannad After Story) geliyor. İzlerken çok keyif aldığım iki isimdir kendileri.

Fırlama karakterleri ise ayrı bi severim, Miichan da bu listemdeki ilk yerini kimseye kaptırmaz. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?