Jump to content
  • Kayıt Ol

Havalı Bayan Karakterler (Son Dönemlerde)

CasvalDeikun

Önerilen İletiler

Herhalde beni en fazla etkileyen karakter Balalaika (Black Lagoon) oldu (son dönemlerden konuşursak), bayan o kadar havalıydı ki, beni kendisine hayran bıraktı, az da olsa korkuttu gerçi ama neyse... özellikle Black Lagoon'da bir sahne var, onu kesinlikle sizlerle paylaşmam lazım.

Sizlerde sizi etkileyen (tüm zamanlar için değil son dönemlerde etkileyen) bayan karakterleri paylaşırsanız sevinirim.

Bahsettiğim o sahne:

Not: İngilizce dublajlı olduğundan sahne o kadar etkileyici değil, kusura bakmayın, orjinal dilde bulamadım :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son zamanlarda doğru düzgün bir tek havalı ifadesini tam olarak karşılayacak bir hanımefendiye denk gelemedim. Şimdikilerin hepsi bir karış havada. Birileri tutturmuş bir liseli ergenin peşinden, birileri kendi aralarında takılıyor, acayip acayip işler.

Nerede o eski toprak hanımefendiler. Havalarından geçilmediği olurdu ama, yürürken, otururken hatta bakışlarında bile ayrı bir asalet vardı. Özellikle bazılarının, o soğuk bakışları kalplerimizi dondurup param parça ederdi ama, o param parça olmuş kalplere sahip kişiler bir yandan da aşklarından kısa devre yaşayacak kadar alev alev yanardı. Ne güzel günlerdi...

Ve cidden alakası olmayacak ama...

Çok sevimli LAN!!!

tumblr_n7fwydGtMF1tu0z5no1_500.jpg

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

[bimgx=400]

http://puu.sh/bcWi8/bd3912905c.png[/bimgx]

Ushiromiya Natsuhi (Umineko no Naku Koro ni)

Havali mi değil mi bilmiyorum ama, asalet dediğimde aklima sadece bir karakter geliyor. Çok meşhur değildir ama bu doğuştan asil hanimefendinin yerini kimse dolduramaz bende. Asaleti öldürdüğü adamlardan, içtiği sigaradan, tuttuğu katanadan gelmiyor; tamamen aile terbiyesi. Sirf kendi ailesi zengin diye, başka zengin bir ailenin en büyük oğluyla evlendiriliyor. Üstelik erkek evlat yerine kiz evlat verdiği için, ondan önce erkek doğurmuş görümcesi tarafindan defalarca eziliyor. Kocasinin çok parlak bir kariyeri olmamasi, hep boş yatirimlar yapmasi gibi şeyler de kocasinin kardeşler arasinda hep ezilmesine sebep oluyor. Tüm bunlara rağmen Natsuhi hep kocasini koruyor, kendi içinde onun bu halinden nefret etse de bir "eş" olarak görevini hiçbir zaman unutmuyor. Ona karşi yapilan kirli iftiralara karşi ağlayip zirlasa da, onurunu ayaklar altina aldirmiyor. Kisacasi gerçek bir anne, gerçek bir eş, gerçek bir hanimefendi işte.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Arttırıyorum ve diyorum ki

Kusanagi Motoko ve diğerleri

Emrindeki bütün adamlardan daha üstün olması. Zekası ve liderliği ile bu kulvarda benim için en önde gelen isim. Şüphesiz Balalaika'yı da severim ama Motoko bir tık önde.

Motoko-Kusanagi1.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bari noktayı da ben koyayım.

Bence Teresa of the Faint Smile! Vauv ismini söylerken bile tüylerim diken diken oluyor. :parla:

Bundan karizmatik bir bayan karakter aklıma gelmiyor. Tavan sınır bu kadındır bence.

Hele bir son bölümü var serinin Allah Allah...:cicekq:

3185719-6167406030-tumbl.png

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle tiplerle harem kurmanın pek sağlıklı bir davranış olduğunu düşünmüyorum, içlerinden birine sadık olalım yeter, yoksa kendimizi öbür dünyada bulabiliriz... :011:

• Komik 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bari noktayı da ben koyayım.

Bence Teresa of the Faint Smile! Vauv ismini söylerken bile tüylerim diken diken oluyor. :parla:

Bundan karizmatik bir bayan karakter aklıma gelmiyor. Tavan sınır bu kadındır bence.

Hele bir son bölümü var serinin Allah Allah...:cicekq:

3185719-6167406030-tumbl.png

Teresa demek için girmiştim. :birqlikte:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fairy Tail'den Erza Scarlet derim. Kıyafetten dolayı mıdır bilmem ama oldukça cool bir kadın. Üstelik içten de hafif tsunderelik var.

anime-wallpapers-erza-scarlet-fairy-tail-wallpaper-37015.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

blade-of-the-immortal-1954271.jpg

Kendisi favori bayan karakterimdir.Kadının yaşadıklarını bir erkek yaşasaydı kesin delirirdi mental bakımdan en güçlü kadın karakter diyebilirim,güç bakımından da ana karakteri rahat indirebilecek şekilde güçlü, karşısındaki ölümsüz olsa bile öldürür :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 yıl sonra...
(düzenlendi)

Son dönemler.. Bakalım:

Yuiko Kurugaya - Little Busters

Gizli İçerik

Yukina - Koutetsujou no Kabaneri

Gizli İçerik

tumblr_o9m27nOcvN1rcufwuo1_r2_500.giftumblr_o7fzraQMrv1uqrfrco1_500.gif

Chikane Himemiya - Kannazuki no Miko

Gizli İçerik

chikane2.jpg

Asuka Tanaka - Hibike Euphonium

Gizli İçerik

1fd40cc22a62ef15cc790fa6eaac05f454a09d8120161012-hibikeeuphonium2_01-82.jpg4b1cfb3b.jpg

Ouzen - Made in Abyss

Gizli İçerik

DB43lTwU0AA838i.jpg8e73635e68d6b0a1479be87468a4b4c2.jpg

Düzenlendi: (Gallardo)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?