Jump to content
  • Kayıt Ol

Kenichi Manga Sona Eriyor!

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

Gün geçmiyor ki biten mangalara bir yenisi daha eklenmesin.

Weekly Shonen Sunday dergisinin yayınlanan 41. sayısında duyurulduğuna göre Shun Matsuena Kenichi the Mightiest Disciple adlı mangasına Eylül ayının 17'sinde çıkacak olan sayıda büyük final yapacak ve son fasikül 24 sayfadan oluşacak.

Bazı sayfaların renkli olacağı bu sayıda "büyük duyuru" başlığı ile vurgulanan yeni bir proje de açıklanacak.

Muhtemelen bu proje anime yönünde olabilir.

Kencihi hayranları beklediğiniz haber belki de bu sayıda verilmiş olacak.

Kaynak:ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

1

• bLueeekun

1

• Merue

1

• Fingolfin

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Umarız animesi TV serisi olarak devam eder. Artık OVA istemiyoruz. Mangasının son sayılarını bilmiyorum ama sevdiğimiz bir seriydi Kenichi. Umarım kendine has herkesi memnun edecek bir final yapar. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzel yapımdı; animesi olsun, mangası olsun. Gönül ister daha devam etsin ama mangada gelinen noktada artık bütün olaylar son raddesine ulaşmıştı ve daha fazla ilerlemesi seriyi mahvedebilirdi. O nedenle bitmesi iyi olacaktır.

TV serisi olarak animesinin çıkmasını dört gözle bekliyorum, umarım büyük haber budur. Ama animede çizimlerin mangadaki gibi olmasını istiyorum. Çünkü animen çizimleri çok vasat bence.(son ovalar dahil)

Büyük duyuru anime olmasa da kenichi mangasını batırmayacak yeni bir seriye hayır da demem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende bugün 582. sayıyı okurken bölüm sonunda gördüm, biteceğini hiç düşünmezdim. :002: KnB bitti, Kenichi bitiyor, bi' kaç sayı sonra Pandora Heart bitecek... Nedir bu?! :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En beğendiğim anime ve manga serisi. Gönül ister ki hiiiiiiiiiç bitmesin ama mangasının geldiği noktaya bakılırsa yerinde bir karar. Tv serisi kesinlikle çıkmalı; gelişen olayların seyir keyfini dolu dolu tatmak istiyorum, güzelim seri havada kalmasın. :P (ova ova nereye kadar)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?