Jump to content
  • Kayıt Ol

Kendine güvenen Japonca vokal yapacak biri aranıyor..

necromancer

Önerilen İletiler

Bilmez miyim, ben genelde yurtta işte millet dersteyken falan kayit yapardim. Ama webcam'in mikrofonuyla kayit yaptiğim için arkada berbat bir statik ses vardi :D Smartphone da iyi fikirmiş bak onu hiç düşünmemiştim, teknolojiyi takip ediyoruz ama kafa hala eski tip çalişiyor :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 32
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• necromancer

14

• loykad

6

• Bakayalo

4

• suke

2

Bilmez miyim, ben genelde yurtta işte millet dersteyken falan kayit yapardim. Ama webcam'in mikrofonuyla kayit yaptiğim için arkada berbat bir statik ses vardi :D Smartphone da iyi fikirmiş bak onu hiç düşünmemiştim, teknolojiyi takip ediyoruz ama kafa hala eski tip çalişiyor :011:

birde onu düzgün pozisyonlayıp bazı şartları yerine getirirsen bildiğin albüm kaydında bile kullanabilirsin hahah hatta kullanıldı desem inanırmısın :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne gibi şartlar, cam pencere kapama gibi şeyler mi? Neye dikkat etmek gerekiyor? Alayim teknikleri, yurtta lazim olur bakarsin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne gibi şartlar, cam pencere kapama gibi şeyler mi? Neye dikkat etmek gerekiyor? Alayim teknikleri, yurtta lazim olur bakarsin :D

ahahaha biraz daha detaylı diyelim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

öhöm efenim konuyu güncel tutmak adına size gelişmelerden haberler sunayım

1- bugün itibariyle koyu babymetal fanı olan Aurora Borealis ''give me chocolate'' şarkısını söylemesi karşılığında her parça için back vocal yapabileceğini duyurdu..

2- yalvar yakar vokal yapması için ikna ettiğimiz undermine ilk parça kaydına adım atabilmek için kendisine sorun çıkartan oda arkadaşından yakında ''Kurtulacağını'' bildirdi detayları sorduğumuzda ise ''uykusunda yastıkla..'' diyerek kestirip atan undermine ciddiyetini korumakta.

3- aslında bi söylersem fena söylerim ama ufaktan naz yapıyorum tavrını koruyan bakayalo ise takımımız tarafınca halen aranmakta

4- Katılımlarınızı bekliyoruz!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Necromancer talebin üzerine başlık değiştirilmiştir. Kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Sana da şöyle bir vokal çıksa şukela olurdu necromancer.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?