Jump to content
  • Kayıt Ol

Otomen

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Otomen

TANITIM

Asuka Masamune; Lise 2 sınıf öğrencisidir. Kendo ustası ve sert biri gibi görünmektedir. Okuldaki birçok kişi ona hayranlık duymaktadır. Ama Asuka için hayat tam bir işkencedir. Yapmayı sevdiği birçok şeyden uzak durmaktadır. Babası evi terk ettiğinde annesinin isteği ile asla babası gibi olmayacağına dair bir söz vermiştir.

Ryo Miyakozuka; Bir polis kızıdır ve okula yeni transfer olmuştur. Diğer kızlar’ın aksine ne dikiş dikmeyi, ne yemek yapmayı bilmekte ne de onlar gibi bento hazırlayıp kız gibi davranmaktadır.

Maço ve cool bir erkek gibi davranacağına söz veren Asuka örgü örmek, dikiş dikmek yemek yapmak gibi şeylerle ilgilenmemeye çalışsa da içten içe kendi kendini kandırmaktan büyük bir rahatsızlık duymaktadır. Bir gün kendo çıkışı yeni trasfer olan Ryo’nun başkaları ile tartıştığına tanık olur. Onun yardımına gider ve ilk görüşte Ryo’ya aşık olur. Ancak sakladığı gerçek Asuka ve görünen Asuka arasında sıkışmışken, Ryo'ya açılabilecek midir? Ryo sayesinde tüm hayatının kontrolünü eline alacağından habersiz Asuka için macera aslında yeni başlamıştır.

KARAKTERLER

Asuka Masamune - Ana Karakter

Juta Tachibana - Ana Karakter

Ryo Miyakozuka - Ana Karakter

Hajime Tounomine - Yardımcı Karakter

Kitora Kurokawa - Yardımcı Karakter

Hiromi Yoshino - Yardımcı Karakter

Gen - Yardımcı Karakter

6303.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Otomen

İngilizce: Otomen

Japonca: オトメン(乙男)

Diğer: Glass no Otomen: Sen no Kamen wo Motsu Otomen, Love-Tic

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 18

Bölüm sayısı: 74

Yayım: 25 Mar 2006 - 26 Kas 2012

Dergi: Bessatsu Hana to Yume

Eser: Aya Kanno (Hikâye & Çizim)

Türler: Komedi, Romantik, Okul, Shoujo

İSTATİSTİKLER

Sıra: 1343

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 13:50 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 878

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

2

• betten

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Japon dizisini keyifle bitirdiğim yapıttır. Ana karakter de çok tatlıydı. :D İngilizceye çevirisi tam olsa çevireceğim ilk manga olurdu kesinlikle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beten tamamlanır tamamlanmaz yanında soluğu çevir diye alırım:)) Dizisi olduğunu bilmiyordum bunu da söylemiş olman iyi oldu. Normalde bu tarz mangaları çok sevmezdim ama karakterleri acaip sevdim hem ryo hem de Asuka çok tatlı karakterler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?