Jump to content
  • Kayıt Ol

Vurucu anlar..

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

Bazen bir mangayı hiç sevmezsiniz ama öyle bir sayfa vardır ki sizi gülmekten de öldürebilir çileden de çıkarabilir.

Sevin yada sevmeyin ama belirtin.

"Sevmiyorum ama bu sahne beni üzdü, güldürdü, gülme krizine soktu, düşündürdü, takıldım dediğiniz sahneler vardır." (tabi sebepte yazarsanız sevinirim)

"Çok seviyordum ama bu sahne ne ya?"

gibi size tepki verdirten sahneler oldu mu?

Manganın ismini yazdıktan sonra sahneyi spoiler içinde vermeye dikkat edelim. Keza okuyan var okumayan var spoileri seven var sevmeyen var..

Mesela..

Vinland Saga da şu sahnede ben açıkçası bi' kaldım. Halen diyecek bir şeyim yok..

vinland-saga-5027953.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

3

• _Kyoukasuigetsu

2

• Gallardo

2

• Stzake

1

Son zamanlarda "bu nedir birader?" dediğimi hatırladığım tek bir olay var o da Bleach'in mangasında.

Spoiler olacağını sanmıyorum zira önemsiz bir karakter kendisi,

0016.png

"Take a good, hard look at this pure body of mine!" kısmına güldüm açıkçası ama gülerken bile "buna gülmemem gerekiyor, çok saçma, bu nedir yahu?" kafasındaydım.

Bleach'in tarzının çok dışında bi karakter dizaynına sahip bence. One Piece'e cuk oturur oysa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Stzake: Karakterlerimiz ne kadar seriye gitmeyecek gibi de olsa onları sahiplenelim lütfen, hemen diğer serilere postalamayalım. :P

Ben de One Piece'den en sevdiğim sahnelerden birini koyayım. Tonla sahne yığabilirim sırf One Piece'den aslında. İzleyenler/okuyanlar en az benim kadar hem o karakterin GARlığına tekrardan hayran kalmışlardır, hem de o sahnenin vermek istediği bir çok duyguyu aynı anda yaşamıştır.

xqqxaQml.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç beklemiyordum o anda böyle bir şey. Çok iyi sahneydi.

KxDbvLc.jpg

Ebv0mNK.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç beklemiyordum o anda böyle bir şey. Çok iyi sahneydi.

KxDbvLc.jpg

Ebv0mNK.jpg

Sorması ayıp hangi manga bu?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sorması ayıp hangi manga bu?

Toriko. Tavsiye ederim. Kurgusu shounen kalıplarının dışında sayılır. Ama aman diyim animesinden uzak dur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Kyouka Suigetsu Bir göz atarım ben buna teşekkürler..

B Reaction!

İş yerinde siz siz olun komedi gibi size ani refleksler yaptıracak mangalar okumayın:) Bir savunma yöntemi olarak bu sahneden sonra sandalyemden düşüp yerde gülmeye devam ettim:)

QgBdqy.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Holyland

Yüreğimden bir parça koptu. Dayaktan sonra abisi gibi gördüğü adam onu dövenle basbayağı kanka gibi gülüyor, konuşuyor. Zaten önceki sayfalardaki o biz arkadaş değil miyiz iç sesleri falan. Devam sayfaları... Psikolojinin böylesi. Anlatmayacağım çünkü yoksa duramam. Bu manga aşırı dozda GERÇEKLİK içeriyor. Artık en sevdiğim iki mangadan biri oldu. 110 bölümdür okuyorum, ben böyle psikolojik seri görmedim, işin dövüş kısmı apayrı zaten. Niçe sanki bu mangayı görüp de ''insanca, pek insanca'' demiş.

G180Nv.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 yıl sonra...

Skill of Lure bölüm 28.2 (ve soldan sağa) böyle bir tasvir şekli yok :D 

Gizli İçerik

19.jpg20.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 yıl sonra...

Kaguya-sama 155 bölüm. Önce dumur olup sonra gülmekten 1-2 dk kendime gelemediğim bir sahne.

Gizli İçerik

29aaf42a03e9875c14c409a8d0ee44fa95f79bbb

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?