Jump to content
  • Kayıt Ol

Kontakt 5

bLueeekun

Önerilen İletiler

Malumunuz 11-12 Ekimde Kontakt 5 var. Forum olarak bu etkinliğie katılabileceğimizi düşünüyoruz. Hem yeni arkdaşlıklar kurmak hemde var olan arkadaşlığımızı ileri seviyeye taşımak için bir fırsat olacaktır. Siz hangi gün bu etkinliğe katılmayı planlıyorsunuz?

Etkinliğin facebook sayfası: Kontakt 5

-Gerekli ve net bilgilere yukarıdaki linkteki adresten ulaşabilirsiniz-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 34
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

9

• bLueeekun

8

• gundamaster

3

• Aurora Borealis

3

Evet başliği açtiran kişi olarak ben de teşrif edeyim.

Şimdi biz buraya başlik açtik diye Kontakt'ta "yeey amete ekibi yeey" diye kolkola takilacak değiliz, maksat kimler gidiyor kimler gitmiyor bir bilelim istedik. En azindan ben istedim çünkü ben sadece Cumartesi gelebileceğim. Eğer Cumartesi günü en azindan selamlaşmayi umduğum kişiler yoksa hiç gitmeyeceğim Kontakt'a falan. :D

O yüzden bi yoklama yapalim dedik, Cumartesi mi gideceksiniz yoksa Pazar mi? Ya da her ikisi, ya da hiçbiri :011:

Tekrar söyleyeyim, beraber buluşup gezip dolaşma gibi bir maksat yok. İsteyen olursa gelsin takilsin tabi AMT ekibiyle, buyursunlar. Fakat en azindan gelecekler söylesin de, "tüh bak ayni ortamdaydik da bi selamlaşamamişiz" demeyelim buluşma sonrasi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm, Kontakt ha. Her Kontakt ve Torucon zamanında "amaan ne işim var, evimde oturayım rahat rahat işte" diyerek gitmekten vazgeçiyorum. Buralarda pek takılmıyorum, pek aranızdan biri sayılmam ama, ben de gelebilirim belki. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Orada olmayı planlıyorum ^.^

Okulumda yapıldığı için ulaşım yeme-içme gibi konular hakkında bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ömerle tolgayla falan gitmeyi düşünüyoruz ama, daha adam akıllı oturup şu gün gidelim şu saatte oraya geçelim falan diye kararlaştırmadık bile sadece "gidelim bu sefer ya gidelim gidelim" tarzı havada bi konuşma oldu. Eğer olur da net olarak gitmeye karar verirsek buradan gideceklere yakın bi saat belirleriz, undermine'in dediği gibi en azından bir selamlaşmış oluruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben cumartesi farklı bir etkinlikte olacağım. Pazar gitmeyi düşünüyorum. Pazar gelen olursa görüşebiliriz. Gelen yoksa bende gitmem. Bu tür etkinliklerde tek tabanca gezmeyi sevmiyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de orada olacağım yine. Bu sefer kalabalık geliyorum 5-6 kişi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen. Haftasonu bile kurtulamıyorum oradan :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok sevdiğim bir arkadaşimin öhöBioöhö Pazar günü geleceğini öğrendim ve fikrimi değiştirdim, Cumartesi yerine Pazar geleceğim yuppii :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim de hem cumartesi hem pazar gitmeye niyetim vardı ama, görünüşe göre pazar günü gideceğim sadece. Hem cumartesi kardeşim Haliç'te bot yarışlarına katılıp kürek çekecekmiş, fotoğraflarını çekmek de bana düşüyor. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet Dilek kastettiğin kişi Bio-Selin- ise ben onu iki gün görücem sen bir gün. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu LoL etkinliği nerede ki ya kapidan bacadan izleyemiyor muyuz, biletim yok ;_;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Maslakta ve biletsiz olmuyor malesef, olsa almaz mıyız seni. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dedikodum dönmüş!

Cumartesi şu bilinmeyen LoL etkinliğine gideceğim bizim çocuklar bilet almış, son dakika haberim oldu benim de. (Etkinliğin nerede olduğunu bilmeyi bırak, ulaşımı nasıl yapacağımı dahi bilmiyorum....)

Pazar günü öhömöhm Hepinizle görüşmek isterim :qalkis: (Şu smileye hasta kaldım ya bana eski msn günlerimi hatırlatıyor) Miney'a bi bilet buluverelim karaborsadan filen :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karaborsasi vardir kesinlikle ya, Maslak'a gideyim kapinin önünde dolaşirken adamlar beni bulur zaten bilet beş lira bilet beş lira diye :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten Kontakt 4'ün bitmesine yakın Bio'nun geleceğini öğrendim ve öğrenir öğrenmez gözüm bi kişiye kaydı. Sonracağıma dedim ki bu Bio değil mi sonra bi baktım oymuş. :D Çok kısa konuştuk ama bu sefer kaçamayacak bizden. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar yarın gelecekler kaç gibi gelmeyi planlıyor acaba? Ona göre bende ayak uydurayım size. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk eve ulaşan ben oldum, gün genel itibariyle orta güzellikteydi diyeyim. Bunda da ikidebir saate bakma ihtiyaci duymam, erken ayrilmam ve üstüne bir de yağmurda saçimin başimin bozulmasi gibi şeylerin payi var.

Benim için en güzel kismi hiç görmeyi ummadiğim eski forumdan tipleri görmem oldu; Çubuk Kraker, Black Dragon ve yanliş hatirlamiyorsam Pinklemonade :P Çubuk Kraker'in 10 yaşindaki kiz kardeşi de oradaydi, o etraftayken cosplayler falan hikaye oldu. Pinklemonade'i tahmin ettiğim gibi sadece kisa bir süreliğine gördüm, kendisi Lucy cosplayi yaptiğindan meşguldü.

En çok görmek istediğim Biohazard ve saz arkadaşlarini :P sonunda burada gördüm. Spiderman ve frame'i Kontakt'taki favori cosplayimdi. Bir insanin kişiliğine bu kadar cuk oturur herhalde o espri. Bir de Korra ve Kyoshi Warrior cosplayleri ne zaman görsem dönüp bir daha baktiğim cosplayler oldu. Gerisi o kadar dikkatimi çekmedi açikçasi.

Dün LoL'e gidip bugün gelmez diye düşündüğüm Destan/Kirin'i de yine çok boş bir animda görmek beni acayip sevindirdi. Neredeyse bu camiada ne kadar görmek istediğim ama bir türlü göremediğim kişi varsa hepsini bir seferde görmüş oldum. O kadar kalabalik ve ihtişamli bir etkinlik olmamasina rağmen.

Son dakikada gundamaster'in da süpriz yapip gelişi de iyiydi tabi, keklemiş bizi meğer gelmeyeceğim diye :P

Sonuç olarak orta seviyede bir etkinlikti, çok daha güzel olabilirdi. Neyse bir dahaki sefere.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öncelikle gelemeyip görmek isteyenler ve ilk günü kaçıranlar için derleme bir albüm burada mevcut ;

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.349608055216520.1073741837.230431320467528&type=3

Ardından sahne şovlarının ağırlıkta olduğu bu albümde var ;

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.350326028478056.1073741839.230431320467528&type=1

Ayrıca bir grup cosplay yarışmasında böyle bir sahne performansı oldu, kaçırmayın derim ;

Son olarak hızımı alamadım başka yok mu diyenler için birde bu var ;

http://www.teknokulis.com/multimedya/galeri/eglence/kontakt-5ten-dikkat-cekici-karelet?tc=61&page=1

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O resimlerden birinde senin kizi da gördüm, aninda paylaştim valla :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

DmC dediğin gibi harbiden iyimiş. Biraz daha fazla sahnede kalsalarmış da fena olmazmış. Ama diğerleri çok çalışılmış bir iş değil değildi. Bugün bile gördüğüm cosplayler izlediğim seriyi bana kötü göstericek diyede tırsmadım değil. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha önceki Kontakt ve Torucon'lardan ötürü sıfır beklentiyle gittim, dikkatimi çeken Dark Souls'tan Oscar cosplayiydi.

Zamansal sıkıntılarımız olduğu için muhabbetlere istediğim gibi dalamadım, kafam başka yerlerdeydi. O yüzden beraber takıldığımız arkadaşlar kusuruma bakmasın lütfen, başka seferlere telafi ederim nasipse. :P

Oğuz'u görünce mutlu oldum, beklemiyordum ama güzel oldu. gundamaster'ın geleceğini biliyordum, o yüzden kapıyı kolladım ama içeride bir mekanda karşılaştık. MyAnimeList'te güzel muhabbetlere imza attığımız, ama bir önceki Kontakt'ta iş işten geçince anca hatırlayıp tanıyabildiğim ama kısa süreli görüşüp resim çektirdiğimiz Selin'i bu sefer uzun uzun gördük, (kendi adıma) az da olsa muhabbet ettik. Destan ve Dilek arasındaki diyalog ilginçti, gülmeden edemedim, yazık la Destan'a. :D Görmeyi umduğum başka arkadaşlar vardı, gelmiş olsalardı görürdüm illa ki, demek ki gelmemişler. :P

Etkinlik yine orta ayardı, ama ben en çok görmek istediğim insanları görüp hasret giderdim. Ama ayaktaydık hep, o yüzden sağlam yorulmuşuz. O kötü oldu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Katılımın geçen seneye göre artmış olması güzeldi ama arkadaş oyun cosplayi doluydu ortalık. yalnız cosplay yarışmasının ilk üçü'nü bilen var mı? bir kaç cosplay gerçekten bombaydı..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Birinci olan Darksiders'dan War cosplayi yapan arkadaş. 2 ve 3'ü bilmiyorum.

Kendisi şu ana kadar Kontakt bünyesinde gördüğüm en iyi cosplaydi.

altAljsX7HEHIcvWyu2pUnfYym4lrOyDYTjKKQyWI8X6cwh.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?