Jump to content
  • Kayıt Ol

Kontakt 5

bLueeekun

Önerilen İletiler

Bu çocuk bir öncekinde de iyi idi zaten.. 1. olmasaydı kontak'ın jürisinin aklından zoru var derdim. ama 2. ve 3.'yu de merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 34
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

9

• bLueeekun

8

• gundamaster

3

• Aurora Borealis

3

gundamaster
Bu çocuk bir öncekinde de iyi idi zaten.. 1. olmasaydı kontak'ın jürisinin aklından zoru var derdim. ama 2. ve 3.'yu de merak ediyorum.

Brandon'ı yapanla aynı çocuk değil bu, abisi ya da kardeşi falan. Brandon'ı yapan bu sefer Death'i yapmıştı.

altAjApjdEh_AdYxLZu7rXpksObuNxVK6r5ehjBKRrqGiAf.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aaa Değil miymiş!? 2.ve 3. yü merak etmemin sebebi kalkanlı hatun ile Melis dereceye girdimi diye keza ikisi de çok iyi idi ... Yalnız sen seneye kesinlikle doktor önlüğü ile gel :D Boyda uygun tipte :D senden iyi Rintarou Okabe olur..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Yanıma bir Makise Kurisu bulursam neden olmasın :P

Melis'e sorarım dereceye girip girmediğini.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Senin yanina olsa olsa anca benden Makise Kurisu olur zira en çok beni sinir ediyorsun, Kurisu gibi delleniyorum valla parçaliycam bir gün :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Frame'i yapan Berkcan mıydı UndeRmine? O değilse de Berkcan'ın cosplay karakteri kimdi? Çıkaramadım. o.O

Yalnız sözüm meclisten dışarı da face'imde ne kadar bu etkinliğe giden arkadaşım varsa şu meşhur taht resmiyle karşıma gelip durdu. Artık algı yanılması yaşadım o gece, herkesi aynı kişi sanıyordum ama bakıyorum isimler başka başka... Profiller başkaymış meğersem. :P:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

cubase plugin i olan kontakt ile karıştırıp aha yeni sürümümü var diyerek başlığa heyecanla tıklamak sonra ortada kalmak böyle bir duyguymuş onuda öğrendim şuan..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O fotoyu bugün Berkcan'ın face'inde gördüm. :D Neden sordum? Berkcan hangi cosplay'i yaparsa yapsın hakkıyla yapmaya çalışanlardan biri gözümde, karakter de tanıdık gelmedi, merak ettim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karakter Robin. Batman'in yardımcısı olan hani. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?